Z Black Red White jeszcze łatwiej znajdziesz wymarzone meble i dodatki

Black Red White, lider meblarski w Polsce, prowadzi liczne działania, dzięki którym zakupy przez internet będą jeszcze bardziej przyjazne. Jednym z takich działań jest integracja sklepu internetowego BRW.com.pl z zaawansowanym silnikiem wyszukiwania Luigi’s Box. Nowa wyszukiwarka zapewnia klientom łatwiejsze i bardziej efektywne znalezienie poszukiwanych produktów. Ułatwienia takie poprawiają doświadczenia zakupowe klientów oraz zwiększają ich lojalność wobec marki.

Grupa Black Red White jest wiodącym producentem i dystrybutorem mebli oraz akcesoriów wnętrzarskich w Polsce. Od ponad 30 lat produkty firmy ozdabiają miliony domów i mieszkań zarówno w kraju, jak i za granicą. Obecnie oferta marki jest dostępna na prawie 60 rynkach na całym świecie.

Jednym z głównych wyzwań, przed którymi stanęła firma, było zapewnienie szerokiej oferty produktowej i poprawa doświadczenia użytkowników. Sklep internetowy o tak różnorodnej ofercie i zróżnicowanych parametrach produktów wymagał wdrożenia zaawansowanego silnika wyszukiwania, który umożliwi potencjalnym konsumentom łatwe odnalezienie pożądanych produktów. Grupa Black Red White zdecydowała się na integrację z silnikiem Luigi’s Box, aby dostarczyć klientom wygodne i trafne wyniki wyszukiwania, co w efekcie przyczyniło się do podniesienia wartości koszyka zakupowego.

Mariusz Nowak, dyrektor ds. e-commerce i strategii omnichannel w Black Red White, podkreśla znaczenie integracji z nowym silnikiem wyszukiwania:

„Dzięki silnikowi wyszukiwania Luigi’s Box, użytkownicy mogą szybko otrzymywać wyniki i dopasowane do ich preferencji rekomendacje. W trakcie realizacji tego projektu mogliśmy liczyć na wsparcie, również w obszarze procesów biznesowych, naszego wieloletniego partnera technologicznego – Ideo Software”.

Ideo Software specjalizuje się w rozwoju platform e-commerce i integracji systemów. Firma była odpowiedzialna za przeprowadzenie integracji sklepu internetowego Black Red White z silnikiem wyszukiwarki Luigi’s Box. Dzięki ich profesjonalizmowi i wnikliwej analizie oczekiwań klienta, skutecznie przeprowadzono proces integracji, dostosowując silnik wyszukiwania do unikalnych wymagań sklepu internetowego.

Źródło informacji: Ideo Force

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
W kolejnych miesiąc
NATO to bolster Blac