Unia Europejska utworzyła blok komunistyczny

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Europosłowie oszaleli„, a o tym, i o wyrzucaniu z mieszkań, a także pozbawianiu przejawów własności i kwestiach związanych z drożyzną ekologiczną mówi w rozmowie z red. Łukaszem Jankowskim dr Artur Bartoszewicz.

Urodzony w Suwałkach doktor nauk ekonomicznych powiedział w rozmowie wideo z dziennikarzem Radia Wnet, że spodziewa się wielu złych zjawisk ekonomicznych i społecznych, jakie przez nieumiejętne zarządzanie Unią Europejską ta nam właśnie szykuje.

Łukasz Jankowski zapytał, jakie mogą być skutki prawa, które wprowadza i proponuje do wprowadzenia Unia Europejska? Dr Bartoszewicz sugerował, iż prawodawcy opierają się wyłącznie na swoich opiniach, które nie wynikają z ocen i analiz specjalistów. „Takich nie ma”, dodał dr Bartoszewicz.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy redaktora Łukasza Jankowskiego z Radia Wnet z doktorem Arturem Bartoszewiczem.

Bogdan Feręc – Studio Riverside Radia Wnet

Fot. Radio Wnet

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
W Irlandii spodziewa
Należy umożliwić
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.