Tego dnia za rok pójdziemy do urn w wyborach samorządowych i europejskich

A Ty i ja będziemy spoglądać wstecz na kampanię, w której właśnie walczyliśmy, i mieć nadzieję, że zrobiliśmy wystarczająco dużo, aby nasi kandydaci przekroczyli próg wyborczy.

Ta kampania zaczyna się teraz. Dobre wyniki w tych wyborach pobudzą naszą kampanię na rzecz Irlandii, która działa dla wszystkich. Irlandia, w którą Ty i ja wierzymy. Mamy rok na zrobienie tego i rok na zrobienie tego dobrze, ale kandydowanie w wyborach to kosztowna sprawa.

Dlatego dzisiaj rozpoczynamy naszą kampanię „Chleb i Róże”, aby zwiększyć nasz fundusz walki i zapewnić naszym kandydatom wsparcie, którego potrzebują, aby odnieść sukces w sondażach. Czy dołączysz do nas?

Wpłać miesięczny datek

Jeśli możesz to oszczędzić, czy mógłbyś odkładać 10 euro miesięcznie od teraz do wyborów? Dałoby to naszym kandydatom w ważnych obszarach docelowych w całym kraju „chleb”, którego potrzebują – niezbędne szkolenia i zasoby do prowadzenia jak najbardziej skutecznych kampanii.

Oczywiście potrzebujemy nie tylko chleba, ale także róż…

Dlatego też mam nadzieję, że znajdę kilku zwolenników, którzy mają środki, pasję i poświęcenie, aby zobowiązać się do inwestowania 50 euro miesięcznie od chwili obecnej do wyborów. Wasza hojność zapewni naszym niesamowitym kandydatom w kluczowych okręgach wyborczych impuls, którego potrzebują, aby konkurować z partiami, które są znacznie lepiej wyposażone.

Ty i inni nasi cenni członkowie jesteście podstawą Partii Pracy. Jesteś naszą największą siłą i moją osobistą inspiracją. Wasze oddanie Irlandii, która działa dla wszystkich, jest tym, co mnie motywuje, a wasze oddanie wartościom, które podzielamy jako członkowie Partii Pracy, będzie kluczem do sukcesu naszej partii.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy Waszego wsparcia. Czy dołączysz dzisiaj do naszej kampanii Chleb i Róże?

Kliknij tutaj, aby bezpiecznie skonfigurować comiesięczny prezent w ciągu kilku minut.

Zorganizowaliśmy już udane Dni Akcji w marcu i maju, kiedy to nasi członkowie i sympatycy w całej Irlandii wychodzili, by szerzyć przesłanie Partii Pracy. A nasze pierwsze konwencje selekcyjne odbywają się w tym tygodniu.

Jestem bardzo dumna ze wszystkich naszych kandydatów i zdeterminowana, aby dać im najlepszą możliwą szansę na zwycięstwo. W ciągu ostatniego roku miałem zaszczyt odwiedzić wiele okręgów wyborczych w całym kraju i widziałem ich poświęcenie z pierwszej ręki.

Czy możesz dorównać temu poświęceniu, dołączając do naszej kampanii Chleb i Róże na nadchodzący rok?

Bardzo dziękuję,

Ivana Bacik TD
Lider Partii Pracy

P.S. 

Nie proszę o dawanie w nieskończoność… tylko od teraz do następnych wyborów. Jeśli chcesz przestać, to absolutnie w porządku.

Pamiętaj, dołączając do naszej Kampanii Chleb i Róże z comiesięcznym prezentem, będziesz wspierać naszych kandydatów z Partii Pracy w kluczowych okręgach wyborczych, przybliżając rzeczywistość Irlandii, która działa dla wszystkich. Bardzo dziękuję.

Dołączam do Chleba i Róż

Labour Party

Opr. Bogdan Feręc

Udostępnij:
ZNAJDŹ NAS:
Dmytro Antoniuk: Ros
Polsko-ukraińska ws