Port lotniczy w Dublinie powitał lot z Dublina do Minneapolis

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Port lotniczy w Dublinie z radością powitał rozpoczęcie trasy Delta Air Lines z Dublina do Minneapolis, co stanowi kamień milowy w długotrwałej współpracy pomiędzy lotniskiem a tą linią lotniczą.

Delta Air Lines jest kluczowym partnerem lotniska w Dublinie od prawie czterdziestu lat, ustanawiając początkowo bezpośrednie połączenie między Dublinem a Atlantą w 1988 r. Przez cały ten czas Delta odegrała kluczową rolę w ułatwianiu podróży między Irlandią a Ameryką Północną, znacząco przyczyniając się do rozwoju portu lotniczego wzrostu gospodarczego i obsługi milionów pasażerów.

Dyrektor zarządzający lotniska w Dublinie Gary McLean, wyraził swoje podekscytowanie nowym rozdziałem, mówiąc:

– Właśnie przypada inauguracyjny lot nowego bezpośredniego połączenia Delta Air Lines z Dublina do Minneapolis, dodając kolejny ekscytujący rozdział do naszej długotrwałej współpracy z Delta. Jako dyrektor zarządzający lotniska w Dublinie jestem podekscytowany możliwością uczestniczenia w tym wspaniałym dniu zarówno dla Delta, jak i dla lotniska.

Nowa trasa pojawia się w odpowiedzi na rosnący popyt na podróże między Irlandią a Stanami Zjednoczonymi, a latem tego roku Delta będzie oferować prawie 12 500 miejsc tygodniowo między Dublinem a Stanami Zjednoczonymi.

Dyrektor McLean wyraził uznanie dla zaangażowania i ciężkiej pracy współpracowników i partnerów Delta Air Lines, podkreślając silne i udane partnerstwo budowane przez lata. Dodanie trasy z Dublina do Minneapolis rozszerza obecność Delta na lotnisku w Dublinie, zapewniając pasażerom ulepszone możliwości podróży i łączność.

Minneapolis, ze swoją tętniącą życiem kulturą i kwitnącą społecznością biznesową, oferuje pasażerom szereg atrakcji, w tym słynne Mall of America i prestiżowy Minneapolis Institute of Art. Port lotniczy w Dublinie stara się zapewniać światowej klasy udogodnienia i doświadczenia, czego przykładem są amerykańskie udogodnienia przed odprawą dostępne dla lotów Delta, zapewniające pasażerom bezproblemową podróż.

Patrząc w przyszłość, lotnisko w Dublinie pozostaje zaangażowane w ścisłą współpracę z Delta Air Lines w celu dalszego zwiększania liczby pasażerów i rozszerzania połączeń, odkrywania nowych możliwości i wzmacniania partnerstwa z korzyścią dla wszystkich – dodają władze lotniska.

Dyrektor Gary McLean złożył szczere gratulacje Delta Air Lines z okazji inauguracyjnego lotu do Minneapolis, życząc pasażerom przyjemnej podróży i zapewniając ich o doskonałych doświadczeniach z Delta Air Lines.

Opr. Bogdan Feręc

Źr. Dublin Airport

Photo Dublin Airport

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Ukłon w stronę prz
Irlandzki rynek samo
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.