NEWAG S.A. otrzymuje Certyfikat IRIS Gold po raz drugi

NEWAG S.A. – wiodący producent taboru kolejowego – po raz drugi uzyskał Gold Quality Performance Level, będący najwyższym oraz najbardziej prestiżowym stopniem oceny Systemu Zarządzania Jakością na zgodność ze standardem ISO/TS 22163:2017 (IRIS rev.03).

Certyfikat IRIS Gold to jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w dziedzinie transportu kolejowego. Przyznaje go organ wykonawczy IRIS Management Center (IMC) Europejskiego Stowarzyszenia Przemysłu Kolejowego (UNIFE*) wraz z Bureau Veritas Certification. Otrzymanie go po raz drugi potwierdza zdolność firmy do utrzymania najwyższego poziomu jakości i bezpieczeństwa w produkcji taboru kolejowego.

„Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi z rzędu jest wynikiem naszej stałej pracy nad doskonaleniem procesów i podnoszeniem standardów jakości w naszej organizacji. Jest to dowód na nieustającą determinację w dostarczaniu naszym klientom produktów najwyższej jakości” – powiedział Zbigniew Konieczek, prezes zarządu NEWAG S.A.

„Otrzymanie Certyfikatu IRIS Gold po raz drugi nie oznacza, że przestajemy się rozwijać. Nadal będziemy dążyć do doskonałości i wprowadzać innowacje, aby sprostać dynamicznym potrzebom branży kolejowej. Naszym celem jest nie tylko utrzymanie, ale także stałe podnoszenie jakości naszych produktów i satysfakcji naszych klientów” – dodał.

Źródło informacji: NEWAG

Udostępnij i skomentuj w mediach społecznościowych po przeczytaniu tekstu:
ZNAJDŹ NAS:
Argumenty za leczeni
Poland urges EU to e