Już w tym tygodniu przedwyborcza debata poznańskich jedynek w ramach Poznańskiego Kongresu Gospodarczego

W czwartek i piątek – 28 i 29 września odbędzie się Poznański Kongres Gospodarczy. W 30 panelach weźmie udział około 150 prelegentów. Kongres zainauguruje debata jedynek do sejmu z okręgu poznańskiego.

W debacie udział wezmą: Adam Szłapka (KW Koalicja Obywatelska), Szymon Szynkowski vel Sęk (KW Prawo i Sprawiedliwość), Ewa Schaedler (KW Trzecia Droga), Katarzyna Ueberhan (KW Nowa Lewica) oraz Piotr Tuczyński (KW Konfederacja).

Organizatorzy spodziewają się, że we wnętrzach Novotel Poznań Centrum pojawi się około 1500 uczestników. Podczas PKG paneliści dyskutować będą na tematy związane z gospodarką, przedsiębiorczością, geopolityką, czy ekologią. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Agnieszka Radwańska, z którą rozmowa odbędzie się w ramach panelu “Game, set, match: Agnieszka Radwańska o sukcesach na korcie i w biznesie”.

„To już ostatnia prosta przed Poznańskim Kongresem Gospodarczym. Wszystko mamy dopięte na ostatni guzik i z ekscytacją czekamy na rozpoczęcie Kongresu.” – mówi Jan Zujewicz, fundator Instytutu Poznańskiego, organizator PKG 2023 – „Wierzymy, że w tym roku powtórzymy, a nawet przebijemy sukces pierwszej edycji.” – dodaje Zujewicz.

Podczas PGK odbędą się m.in. panele: “Gospodarka i sprawy globalne. Wyzwania stojące przed Polską, Europą i Światem”, “Energetyczna przyszłość Polski. Co zapewni nam bezpieczeństwo i nowoczesność”, “Odbudowa rynku lotniczego i turystycznego. Optymalizacje, innowacje i wyzwania” czy “Kolej na kolej. Rozwój transportu szynowego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej”. Wśród panelistów pojawią m.in.: Pavel Latushka, Marek Dietl, Mirosław Skowron, Dorota Raczkiewicz, Stanisław Wojtera, Adam Pawlik, Paweł Borys, czy Agnieszka Ryniec.

Program Poznańskiego Kongresu Gospodarczego dostępny jest pod adresem: https://kongres.poznanski.org/pkg2023/program/

Więcej informacji o PKG2023: https://kongres.poznanski.org/

Źródło informacji: Instytut Poznański

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Koordynator onkologi
Poland to host 2027