Jaśmina Nowak i Wojciech Cejrowski

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Tym razem w audycji „Dziki Zachód” redaktor Jaśmina Nowak rozmawia z podróżnikiem i autorem książek – o sytuacji na Bliskim Wschodzie i Strefie Gazy, ale nie tylko o tym.

Wojciech Cejrowski jak zwykle przedstawia swój prywatny ogląd sytuacji, z jaką mamy teraz do czynienia, a jego przemyślenia, z którymi wiele osób się nie zgadza, są jednak warte wysłuchania, gdyż pokazują zdanie inne, niż bardzo często prezentowane przez media głównego nurtu.

Wojciech Cejrowski komentuje postawę władz w Pekinie wobec eskalacji izraelsko-palestyńskiej. Jak podkreśla, jest ona dla Chin korzystna, ponieważ wymusza zaangażowanie militarne Stanów Zjednoczonych. Reakcja przedstawicieli Państwa Środka na przebieg zdarzeń nacechowana jest, w opinii podróżnika, hipokryzją.

Jaśmina Nowak to jedna z gwiazd Radia Wnet, a od jakiegoś czasu prowadzi audycję z Wojciechem Cejrowskim, który należy do bardzo wymagających rozmówców.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy mojej redakcyjnej koleżanki Jaśminy Nowak z redaktorem Wojciechem Cejrowskim.

Prowadzenie Jaśmina Nowak:

Bogdan Feręc

Źr. Radio Wnet

Fot. Radio Wnet

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Uwaga na ulewny desz
Felieton sobotni Jan
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.