Gdzie w Irlandii najlepiej się zatrudnić?

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

LinkedIn opublikował raport, w którym wskazuje, które z firm w Irlandii będą najlepszymi pracodawcami w tym roku, a należą do nich też z sektora farmaceutycznego i technologii medycznych.

Nie tylko one, ale uplasowały się w czołówce, a pod uwagę podczas tworzenia listy najlepszych firm wzięto m.in. możliwości rozwoju kariery, umiejętności oraz stabilność zatrudnienia. W pierwszej medalowej trójce znalazły się więc BioMarin Pharmaceutical, AstraZeneca i Service Now.

Co istotne, połowę, bo 13 z 25 firm, z którymi warto związać się zawodowo, stanowią te z zakresu farmacji i technologii medycznych, a oferują najwięcej możliwości podnoszenia kwalifikacji, przyspieszenia możliwości kariery, wsparcia przez sztuczną inteligencję oraz elastyczne warunki pracy.

Redaktor aktualności w LinkedIn Polly Dennison mówi:

– 25 firm znajdujących się na liście pomaga kształtować przyszłość pracy w Irlandii, tworząc miejsca pracy, w których pracownicy mogą się rozwijać, dzięki inwestycjom w rozwój zawodowy, innowacyjne praktyki pracy i środowisko, w którym celebruje się różnorodność i włączenie społeczne. Zajęcie przez firmę BioMarin Pharmaceutical Inc pierwszego miejsca na irlandzkiej liście najlepszych firm, jak pokazują unikalne wnioski z naszych danych na LinkedIn, odzwierciedla inwestycję, jaką firma dokonuje w swoich pracowników. W ostatnich latach branża biofarmaceutyczna zyskała na popularności wśród potencjalnych pracowników, a poczucie celu w pomaganiu w leczeniu ludzi okazało się wysoce motywującym czynnikiem. 

W pierwszej dziesiątce znalazły się również Bristol Myers Squibb, Bank of America, Intel Corporation, Pfizer, Boston Scientific, EY i Gilead Sciences.

Pierwszą dwudziestkę zamknęły natomiast Merck Group, Regeneration, Eli Lily and Company, Mastercard, Medtronic, Aon, JP Morgan Chase, PepsiCo, Icon plc i Alphabet.

Ostatnie pięć miejsc na liście to UnitedHealth Group, Deloitte, Apple, Sanofi i Coca Cola.

Bogdan Feręc

Źr. Business Plus

Photo by yann maignan on Unsplash

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!
© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Tesla zwolni tysiąc
Dotychczasowe maksim
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.