Do Paryża polecimy z Shannon

Linia lotnicza Aer Lingus ogłosiła, iż uruchamia czasową usługę na trasie do Paryża, a będzie ją realizować z lotniska w Shannon.

Loty odbywać się będą dwa razy w tygodniu, co będzie odpowiedzią na obecne zapotrzebowanie klientów, chociaż zaznacza się w informacji prasowej, że ilość lotów wynikać będzie z obłożenia lotów.

Pierwszy lot z Shannon do Paryża na lotnisko Charlesa de Gaulle’a zaplanowano na 22 września tego roku, a połączenie obsługiwane będzie do 7 stycznia 2024 roku. Po krótkiej przerwie Aer Lingus wznowi loty i ponownie zaproponuje tę trasę od 14 marca 2024 roku do końca października w roku przyszłym.

Wszystkie szczegóły dotyczące lotów na tej trasie znaleźć można na stronie przewoźnika Aer Lingus, jak i można już rezerwować bilety na jesienny wypad do Paryża.

Należy jednak pamiętać, że w te wakacje zapowiada się również sezon strajkowy na wielu europejskich lotniskach, więc w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Szwecji i we Włoszech, czyli może dochodzić do akcji protestacyjnych personelu linii lotniczych, personelu lotniskowego i kontrolerów ruchu lotniczego.

Bogdan Feręc

Źr: Aer Lingus

Photo by Miguel Ángel Sanz on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Ceny energii obniży
PESCO vel NATO albo