Do Kanady bez przesiadek

Air Canada wznowiła bezpośrednie letnie loty z Dublina do dwóch miast, które teraz mogą stać się wakacyjnymi miejscami docelowymi i przesiadkowymi dla podróżnych z Irlandii.

Z Air Canada wkrótce będzie można polecieć cztery razy w tygodniu do Vancouver, a trzy razy w tygodniu do Montrealu i będą to połączenia, które uzupełnią stałe połączenie z Toronto. Obie trasy obsługiwane będą przez maszyny Boeing 787 Dreamliner, które mieszczą po 255 pasażerów w klasach Signature (z rozkładanymi siedzeniami), Premium Economy i Economy. Samoloty są najnowocześniejszymi we flocie, a jednocześnie jednymi z najnowszych.

Szefowa sprzedaży w Irlandii linii Air Canada Bláithín O’Donnell powiedziała:

– Jesteśmy zadowoleni z powrotu naszych letnich usług sezonowych z Dublina do Vancouver i Montrealu w 2023 roku. Nasi klienci w Irlandii skorzystają z jeszcze większego wyboru podróży, bezpośredniego połączenia z Dublina do wszystkich trzech naszych portów łącznikowych w Vancouver, Montrealu i Toronto w sezonie letnim, a także wygodnych opcji dalszej podróży do miejsc docelowych w obu Amerykach. Z niecierpliwością czekamy na powitanie naszych klientów na pokładzie.

Rozkład tras z Dublina do Kanady przewiduje loty z Dublina do Vancouver, które będą odlatywać o godzinie 10:15 w każdy wtorek, czwartek, sobotę i niedzielę do 1 października, a loty powrotne z Vancouver o godzinie 15:50 w każdy poniedziałek, środę, piątek i sobotę do 30 września. Loty do Montrealu startować będą natomiast o godzinie 10:15 w każdy poniedziałek, środę i piątek do 29 września, a loty z Montrealu do Dublina planowany start mają na godzinę 21:35 w każdy wtorek, czwartek i niedzielę do 28 września.

Jak dodaje Air Canada, wszystkie połączenia z Irlandii, mają skorelowane połączenia z siatką połączeń z Ameryki Północnej, aby możliwe było uzyskanie dogodnego połączenia, by zdążyć na inne loty tego przewoźnika.

W podobnie ciepłych słowach o nowych połączeniach z Kanadą wypowiedział się dyrektor generalny DAA Kenny Jacobs, który stwierdził:

– Z radością ogłaszamy wznowienie usług Air Canada na lotnisku w Dublinie, łączących Irlandię, Montreal i Vancouver. Stwarza to ekscytujące możliwości zarówno dla pasażerów biznesowych, jak i rekreacyjnych, przy dużym popycie spodziewanym w obu kierunkach. Jesteśmy oddani ścisłej współpracy z Air Canada w celu promowania i ulepszania ich ofert, otwierając świat atrakcji i doświadczeń dla irlandzkich podróżnych.

Bogdan Feręc

Źr: Business Plus

Photo by John McArthur on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Pajacowanie politycz
Papierosy produkowan