Bank Pekao S.A.: płacąc naszą kartą kredytową, można zbierać mile

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

Karta Kredytowa z Żubrem Banku Pekao S.A. umożliwia od 20 lutego 2024 r. zbieranie mil w programie Miles & More. „Dzięki współpracy z PLL LOT jesteśmy jedynym bankiem w Polsce, który umożliwia zbieranie mil podczas zakupów w supermarkecie” – mówi Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A. Bank liczy, że do końca tego roku w programie Miles & More kartę kredytową zarejestruje kilkadziesiąt tysięcy jego klientów.

https://r.dcs.redcdn.pl/webcache/pap-embed/iframe/mn9NAwMX.html

Możliwość zbierania mil przez klientów Pekao jest możliwa dzięki kooperacji banku z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Przygotowania do wdrożenia tego rozwiązania trwały w sumie około półtora roku.

Współpraca z PLL lot wpisuje się idealnie w strategię rozwoju produktu Banku Pekao, jakim są m.in. karty kredytowe.

„Strategia ta polega na udostępnianiu naszym klientom nowych użyteczności i funkcji. Dzięki współpracy z PLL LOT i Miles & More jesteśmy nie tylko jedynym bankiem w Polsce, który oferuje zbieranie mil, ale i dołączyliśmy do naszej karty kredytowej funkcjonalności, których do tej pory nie było. Czyli odprawę przy stanowisku business check-in, a w przypadku kart bankowości prywatnej dodatkowo mamy możliwość skorzystania z fast-tracku, jeżeli za ich pomocą kupimy bilet na stronie LOT.com” – dodaje Paweł Strączyński.

Program Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile (punkty). Mile można wymienić na bilety przewoźników zrzeszonych w Star Alliance, do których należy LOT, oraz innych partnerskich linii lotniczych programu Miles & More.

„LOT rozpoczął współpracę z Bankiem Pekao. Emanacją tej współpracy jest nie tylko pomalowanie samolotu w barwy banku, ale także współpraca w obszarze kart kredytowych, które umożliwiają szybsze zbieranie mil. Mile są dla bardzo ważne dla naszych klientów. Za te punkty można nie tylko kupić bilety, podwyższyć standard podróży do klasy premium czy biznes, ale i dokonać innych zakupów, np. w naszym sklepie internetowym Shop&More” – wskazuje Michał Fijoł, prezes PLL LOT.

Zbieranie mil dzięki kartom kredytowym Pekao ma być bardzo proste.

Klient, który posiada Kartę Kredytową z Żubrem, dostępną dla klientów detalicznych bądź dedykowaną segmentowi bankowości prywatnej, zbiera mile, dokonując codziennych zakupów czy to w supermarkecie, czy na stacji benzynowej. Może je zamieniać na bilety lotnicze, upgrade klasy przelotu oraz inne usługi związane z podróżowaniem” – wyjaśnia Wojciech Werochowski, wiceprezes Banku Pekao S.A.

Dzięki współpracy Banku Pekao z PLL LOT doszło do połączenia dwóch światów: finansów i podróżowania.

„Tego oczekują nasi klienci. Korzystając z usług bankowych, zyskują korzyści w tych obszarach, na których im szczególnie zależy. Analizując transakcje, jakich dokonują naszymi kartami kredytowymi, widzimy, że wydatki na podróże po okresie pandemii odnotowują bardzo wysokie wzrosty” – podkreśla Wojciech Werochowski.

Bank zakłada, że do programu Miles & More dołączy w tym roku kilkadziesiąt tysięcy posiadaczy Karty Kredytowej z Żubrem.

„Ważnym aspektem naszej współpracy z Bankiem Pekao jest również możliwość ochrony mil. Zwyczajowo w programach lojalnościowych zebrane punkty przepadają po pewnym czasie. Dokonanie tylko jednego zakupu miesięcznie za pomocą Karty Kredytowej z Żubrem powoduje, że ważność mil jest zachowana” – informuje Michał Fijoł.

Więcej: www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem.

Źródło informacji: PAP MediaRoom

Fot. PAP MediaRoom – kadr z filmu

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Imigranci zarobkowi
Tomasz Ognisty: roln

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!

Irlandzka trasa koncertowa Dory Goli: Galway - 13 kwietnia, Clare - 27 kwietnia, Wicklow - 18 maja, Limerick - 31 maja.

Bilety są już dostępne na stronach internetowych Monroe's Galway, Port Duggans, The Whale Theatre, Upstairs at Dolan's i przy wejściach. Zapraszamy!!!