Cofnięcie w rozwoju

Wesprzyj naszą pracę na Go Fund Me. Dziękujemy!

TikTok nie zawodzi i oprócz typowych wariatów, których można tam napotkać tabuny oraz młodych dziwek, a także Fagaty, można tam obserwować jeszcze jedną grupę, czyli ludzi cofniętych do starożytności.

W kwietniu będziemy mieli w obu Amerykach zaćmienie słońca i ten fakt postanowili podkreślić niektórzy użytkownicy chińskiego komunikatora. Przekonują, że to, co stanie się wówczas, będzie właściwie dniem sądu dla ziemi, a przynajmniej zmieni całkowicie jej oblicze.

Co ma się stać, jak mówią specjaliści z TikToka?

Tego nie wiedzą, ale twierdzą, iż będzie przerażające. Znalazł się też przynajmniej jeden doinformowany, bo bestyja przyjdzie i żniwo zbierze.

O ile mnie pamięć nie myli, to w starożytnej Grecji kult zaćmienia słońca vel księżyca mówił, iż to gniewają się ówcześni bogowie, co wykorzystywane były przez tamtejszych władców i kapłanów. Od tego czasu nauka nieco się posunęła do przodu, niektórzy nawet zaczęli twierdzić, że jest kulą, nie jest centrum wszechświata, bo nie dosyć, że kręci się ziemia wokół słońca – dostać można szału z gorąca, jak uważa Kazik Staszewski, to jeszcze są inne słońca i planety.

Jakby jednak na to wszystko nie patrzeć, zidiocenie społeczeństw postępuje, a jest przecież na rękę władcom tego świata, rządowi światowemu i korporacjom, którym łatwiej będzie sterować upośledzonymi myślowo masami.

Bogdan Feręc

Photo by Jongsun Lee on Unsplash

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Opłaty parkingowe p
Ile pośrednio w św
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.
Portal "Polska-IE" informuje o przewie urlopowej w dniach od 23 do 27 maja 2024 roku. Dziękujemy za wyrozumiałość. Zapraszamy niebawem.