Zostałeś rozszyfrowany!

Wy premier, o ile chcecie nas czymś omamić, musicie się bardziej postarać, bo ciężko jest nas zwieść, co zostało udowodnione facebookowo-twitterowymi komentarzami.

Drogi Micheálu, Ty i Twoi spin doktorzy, musicie w inny sposób komunikować pewne działania, gdyż ostatnie nieudolne próby wmówienia nam, iż będziesz się szczepił, to dziecinna zagrywka, więc musisz wykazać się znacznie większym sprytem.

My, Polacy wiemy, że po pierwsze, zaszczepisz się solą fizjologiczną, czy też witaminą „C” lub „D”, a na dodatek, Twoja ustawka, wykonana będzie fałszywą „szczykawkom”, której igła, nie wejdzie w Ciebie, a schowa się do jej „środka wnętrza”. Może przygotowałeś też inny numer, bo będziesz się szczepił bez igły, a Twój występ, będzie pełną mistyfikacją, o ile osoba Cię szczepiąca, w ogóle w Ciebie wceluje.

Jako naród pełny dobroci, współczucia, wyrozumiałości i wiary, znajdą się wśród nas, Polonii, osoby, które oddadzą Ci również ich dawki wakcyny, więc będziesz mógł się „szczepionkować” wielokrotnie i to wraz z Twoim zastępcą „Lijem”.

Na koniec tylko tyle, że ani kamery działającej na Twoich usługach telewizji RTÉ, ani inny przekaz, nie przekona nas, żeś wziął prawdziwą szczepionkę, któ®ą chcesz w nas usilnie wtłoczyć i przejąć kontrolę nad nami.  

Precz z kowiodowymi szczepieniami!!! Precz z oszustwami szczepień premiera!!! Precz z preczem!!!

Uprzedzając komentarze, na temat moich poglądów w kwestii szczepionek i mnie samego, z całą pewnością prawdę w tym kraju znają zaledwie trzy osoby, którym przez 8 lat pobytu na wyspie, pozwoliłem się poznać. Cała reszta wyciąga i może wyciągać błędne wnioski, nawet w kwestii opłacania mnie przez tę i poprzednie ekipy rządzące.

Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij
Minister jest w cią
TEMPLE W DOMU
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian