Zła noc Ryanair

Ostatnia noc to kolejny powód, by na linię lotniczą Ryanair wylać cysterny niepochlebnych komentarzy, a stało się to za sprawą „awarii”, która dotknęła aplikację rezerwacji lotów i odpraw.

Tuż przed godziną 23:00 do czerwoności rozgrzały się fora internetowe, a tam mieszkańcy Irlandii dali upust swojej złości, ponieważ przestały działać istotne elementy stron internetowych Ryanair. Nie można było więc dokonać rezerwacji on-line, nie można było też odprawić się za pośrednictwem strony Ryanair, ale i nie można było drukować kart pokładowych.

Co ciekawe, firma informowała, że przez kilka dni, czy też nocy, mogą występować krótkotrwałe problemy techniczne na stronach Ryanair, jednak informacja nie dotarła chyba do wszystkich, bo spore grono użytkowników tej linii lotniczej, wylało w mediach społecznościowych wiadra pomyj na rodzimego przewoźnika.

Awaria, czy też przerwa, jak woli to nazywać Ryanair, usunięta została dzisiaj o godzinie 2:00 w nocy i teraz wszystko działać ma już normalnie, a o ewentualnych dalszych pracach na serwerach i stronie www, Ryanair informować będzie na bieżąco.

Bogdan Feręc

Źr: Twitter/Ryanair

Podziel się:

Minister nie wie, ki
Żółty Alert dla p
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn