Zbliża się Welconomy Forum in Toruń

Już niebawem XXVIII Welconomy Forum in Toruń. Organizatorzy planują wydarzenie w dniach 31 maja – 1 czerwca 2021 w Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki w Toruniu.

Welconomy Forum in Toruń to kongres społeczno-ekonomiczny. Wydarzenie jest organizowane od 1994 roku, a od 2008 roku w Toruniu. Pomysłodawcą i głównym organizatorem jest dr Jacek Janiszewski, były Minister Rolnictwa rządzie Jerzego BuzkaWelconomy Forum in Toruń jest jedym z najważniejszych wydarzeń społeczno-gospodarczych w Polsce. Wiosenny termin sprawia, że otwiera ono corocznych spotkań biznesmenów. Organizatorem XXVIII Welconomy Forum in Toruń  jest Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca”.

W kongresach Welconomy Forum in Toruń uczestniczy co roku około dwóch tysięcy przedsiębiorców, ekspertów, polityków, naukowców, samorządowców i dziennikarzy. Wydarzenie zwracał uwagę międzynarodowych biznesmenów, ekonomistów i obserwatorów.

XXVIII Welconomy Forum in Toruń uczestnictwo już zapowiedzieli wybitni goście z kraju i zagranicy.

Tematem przewodnim XXVIII Welconomy Forum in Toruńw 2021 roku będzie przyszłość gospodarcza Polski i świata w obliczu klęsk żywiołowych oraz Zielony Ład…. to wyzwanie dla Świata, Europy i Polski.

Wydarzenie to cykl debat i paneli. Organizatorzy przygotowują w 2021 roku o 40 tematów. Wśród omawianych spraw znajdą się m.in.  sprawy zagraniczne, budownictwo, samorządność, służba zdrowia, kobiety w polityce, rolnictwo, edukacja, nauka, kultura, polityka, Unia Europejska, no i oczywiście sytuacja wywołana Covid-19.

https://youtube.com/watch?v=yacULuT8grM%3Fenablejsapi%3D1%26autoplay%3D0%26cc_load_policy%3D0%26cc_lang_pref%3D%26iv_load_policy%3D1%26loop%3D0%26modestbranding%3D0%26rel%3D1%26fs%3D1%26playsinline%3D0%26autohide%3D2%26theme%3Ddark%26color%3Dred%26controls%3D1%26

XXVIII Welconomy Forum in Toruń, ze względu na stan pandemiczny, oraz dobre doświadczenia z organizacji kongresu w 2020 roku będzie realizowany w trybie hybrydowym.

Część moderatorów i panelistów, przede wszystkim tych z poza Polski przyjedzie do Torunia lub będą oni uczestniczyć zdalnie. Debaty są rejestrowane i udostępniane za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tym razem slogan „ilość miejsc ograniczona” to będzie prawdą, ze względu na reżim sanitarny.

Kongres społeczno-ekonomiczny Welconomy Forum in Toruń ma wielu sprawdzonych przez lata partnerów.

Uczestnikami, ekspertami i panelistami są osoby, z którymi organizatorzy współpracują wielokrotnie. Wśród tych podmiotów jest Instytut Biznesu.

„Welconomy Forum in Toruń to wydarzenie społeczno-gospodarcze, które w pozytywny sposób wyróżnia się na tle innych tego typy przedsięwzięć.” – Uważa Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu. – „Uczestniczę w tym Kongresie od lat. Doceniam wysoki poziom merytoryczny, sprawna organizację i co najważniejsze serdeczną atmosferę, które próżno szukać na innych tego typu wydarzeniach. To właśnie ten klimat, w jakim odbywają się dyskusje, daje warunki do twórczego myślenia.” – Wyjaśnia Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Rejestrować można się korzystając z linka: https://welconomy.pl/formularz-rejestracyjny

Agencja Informacyjna

Agencja InformacyjnaGospodarka

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
POLICJANCI POMOGLI 1
Rok 2021 przyniesie
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian