ZATRZYMANI ZA ROZBÓJ Z UŻYCIEM NIEBEZPIECZNYCH PRZEDMIOTÓW

Policjanci z Chełma zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 26 i 33 lat w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznych narzędzi. Do zdarzenia tego doszło nocą na jednym z parkingów w Chełmie. Mężczyźni grozili dwóm pokrzywdzonym pozbawieniem życia posługując się nożem i siekierą. Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Byli już notowani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu.

     Nocą z piątku na sobotę dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na parkingu przy ul. Armii Krajowej w Chełmie. Z relacji dwóch pokrzywdzonych wynika, że na parking wjechał za nimi samochód, z którego wysiedli nieznani im mężczyźni. Napastnicy posługując się nożem i siekierą grozili im pozbawieniem życia i żądali wydania kluczyków od samochodu. Następnie z wnętrza pojazdu skradli radio i głośnik. Skierowani na interwencję policjanci zatrzymali sprawców, którzy na ich widok próbowali uciekać. Okazało się, że to 26-latek z Chełma i 33-latek z województwa świętokrzyskiego. Obaj byli nietrzeźwi.

    Funkcjonariusze ustalili też, że byli już notowani za przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu, wolności oraz mieniu. Dzisiaj obaj zostaną doprowadzeni do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego przedmiotu grozi kara do 15 lat pozbawienia wolności.
E.C.

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij...
Wybory prezydenckie
„Nie ma” w Teatr
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish