ZATRZYMANI ZA KRADZIEŻ KÓŁ DO BMW

Za kradzież kół do bmw odpowiedzą zatrzymani przez kryminalnych z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście 40-letnia kobieta i jej 33-letni znajomy. Oboje są dobrze znani policjantom z wcześniejszych podobnych przestępstw. Teraz grozi im do 5 lat więzienia.

Wczoraj (8.02.21) rano kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Śródmieście na podstawie wcześniejszych ustaleń weszli do dwóch mieszkań na Bydgoskim Przedmieściu w Toruniu. Podejrzewali bowiem, że ich lokatorzy – 40-letnia kobiety i jej 33-letni znajomy – mogą mieć związek z przestępstwem, nad którym pracowali od 29 stycznia. Wtedy do komisariatu przyszedł mężczyzna, który poinformował, że z jego stanowiska garażowego przy ul. Sienkiewicza w Toruniu „zniknęły” pozostawione tam cztery koła.

Jak się okazało, przypuszczenia policjantów były trafione. Podczas przeszukania mieszkania u 33-latka policjanci znaleźli skradzione koła. Funkcjonariusze wiedzieli jednak, że mężczyzna nie działa sam, dlatego kobieta również została zatrzymana do wyjaśnienia.

Policjanci prowadzą zatrzymanego.

Oboje są dobrze znani policjantom z wcześniejszych przestępstw o podobnym charakterze. Z ust śledczych usłyszeli już zarzut kradzieży, za co grozi im do 5 lat więzienia.

Odzyskane przez policjantów koła wkrótce wrócą do prawowitego właściciela.

Policja.pl

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Living with Covid is
Padać na kolana czy
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian