Zaskakująca krytyka

E-mailowa skrzynka pocztowa portalu może być uznana za kopalnię wiedzy o naszych czytelniczkach i czytelnikach, bo ci przysyłają na nią różne wiadomości, czyli zarówno te, byśmy zajęli się jakąś sprawą, a i często zawierają słowa krytyki, niekiedy nawet konstruktywnej, ale to rzadko.

W każdym razie dużo można dowiedzieć się z tej korespondencji o ludziach, ich sposobie myślenia oraz sprawach, jakie są dla nich ważne.  

Ostatni list od czytelniczki, nieco mnie zaskoczył, bo był tam niemałego kalibru zarzut, a w tym wytykano mi, że nader często używam grafik, które przedstawiają kobiety, a na dodatek, w strojach odsłaniających nazbyt wiele.

Cóż z tym począć? Chyba nic, ale śpieszę wyjaśnić, że jako zatwardziały i namiętny heteroseksualny facet, preferuję zdjęcia z widniejącymi tam kobietami. Gdybym np. był gejem, a mam nadzieję, że tak jednak się nie stanie, bo za bardzo lubię kobiety, może i na ilustracjach do tekstów częściej pojawialiby się panowie.

Nawiasem mówiąc, części ciała, które mam nad wyraz eksponować na zdjęciach, nie są moimi ulubionymi, więc to argument chybiony.

Droga czytelniczko, pozwól więc, że nadal będę ilustrował artykuły i felietony grafikami, które niosą przyjemność moim oczom, a nie są chyba nazbyt wulgarne, żeby spotkały się z napiętnowaniem.

Bogdan Feręc – wielbiciel kobiet

Polska-IE: Podziel się...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish