Żabka wprowadza elektroniczne etykiety

W 2019 roku sieć Żabka rozpoczęła testy elektronicznych cenówek w sklepach sieci. Ta innowacyjna technologia okazała się na tyle pomocna w codziennej pracy franczyzobiorców, że firma zdecydowała o zwiększeniu liczby placówek, w których przeprowadzane będą testy. Sieć zapowiada, że w niedalekiej przyszłości w elektroniczne cenówki wyposażonych zostanie 100 kolejnych sklepów.

Sieć Żabka opisuje w swoim wewnętrznym magazynie, że  elektroniczna etykieta pobiera prąd wyłącznie w momencie aktualizacji ceny, a samo wyświetlanie treści nie wymaga prądu. Zastosowana technologia sprawia, że żywotność urządzenia wynosi minimum 5 lat działania na jednej baterii.
Treści wyświetlane są w trzech kolorach oraz w rozmiarach, które pozwalają w 100% opisać produkty, które znajdują się na półkach

Zmiana cen konkretnych produktów następuje każdego dnia automatycznie po ich aktualizacji w systemie kasowym.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Dużym ułatwieniem w przypadku elektronicznych cenówek jest automatyczna zmiana cen podczas promocji.

Obecnie w Polsce działa ponad 6 tys. sklepów z szyldem Żabka. W planach na 2020 r. Żabka zakłada dalszy wzrost liczby sklepów, otwarcie szóstego już centrum logistycznego oraz rozwój funkcjonalności technologicznych, jak również pogłębianie swoich działań ekologicznych.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij...
Prezydent: Armia ame
Analiza PIE: Pandemi
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish