Żabka testuje e-zakupy

Żabka rozpoczęła pilotaż dwóch nowych usług: zamów i odbierz oraz Żabka do domu. Na razie produkty zamówione online będzie można odbierać w trzech sklepach w Warszawie, z kolei w Poznaniu sieć zdecydowała się na zakupy z dostawą do domu.

Zamów i odbierz” umożliwia zamówienie produktów poprzez aplikację żappka i odbiór wraz z płatnością w sklepie. Usługa dostępna jest w ramach pilotażu w wybranych sklepach w Warszawie. Do 10 kwietnia łącznie 20 sklepów będzie realizować tę usługę.

„Żabka do domu” umożliwia dostawę zakupów do domu. Obecnie z tej usługi mogą korzystać klienci wybranych sklepów w centrum Poznania (dzielnice Jeżyce i Łazarz). Łącznie w pilotażu weźmie udział 30 sklepów.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

– Wszystkim zaangażowanym w przyspieszenie realizacji obydwu projektów i uruchomienie ich mimo trudniejszych warunków pracy dziękujemy i gratulujemy! Żabka nie tylko kontynuuje pracę zdalnie, ale jest w stanie, dzięki fantastycznemu teamowi elastycznie wprowadzać nowe rozwiązania w sieci – napisała sieć na Linkedin.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij...
Prezydent dziękuje
Niewidomy pisarz na
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish