Za dobre nagradza, za złe karze. Jak buduje się zaufanie i wizerunek?

To proste, a uczyć mogą się tego i politycy niższego, jak i wysokiego szczebla, natomiast wzorem do naśladowanie powinien być były premier.

Leo Varadkar w politycznym budowaniu swojego wizerunku osiągnął szczyt, więc dokładnie wie, co i w jaki sposób powiedzieć, aby stać się tym, który identyfikuje się z problemami ludzi, stoi z nimi w jednym szeregu, a i pokazuje, iż jest politykiem, ale też człowiekiem.

Ta polityczna gra i trzeba powiedzieć to z pełnym przekonaniem, przysparza Varadkarowi wielu zwolenników, więc wciąż jest on najbardziej popularnym politykiem w Irlandii, a i nie zanosi się, by coś mogło ulec zmianie.

Co powiedział w oświadczeniu lider Fine Gael, An Tánaiste Leo Varadkar, by stać się przyjacielem ludu?

Leo Varadkar:

– Wydarzenie organizowane przez Oireachtas Golf Society nie powinno było mieć miejsca. Rozumiem, jak niezwykle trudne były ograniczenia dla ludzi i ogromne poświęcenia, które wszyscy ponieśliśmy. Pogrzeby, chrzciny, wesela, święta rodzinne i inne naprawdę ważne rodzinne uroczystości zostały zapomniane, aby chronić siebie nawzajem i osoby najbardziej bezbronne. Jako przedstawiciele obywateli powinniśmy dawać przykład. Uznając powagę tej sprawy, odebrałem funkcje partyjne senatorom Jerry’emu Buttimerowi, Paddy’emu Burke i Johnowi Cumminsowi. Senator Jerry Buttimer również zrezygnował ze stanowiska Leas-Chathaoirleach of the Seanad. Wszyscy przeprosili i przyznają, że popełnili poważny błąd w ocenie.

*

Po tych słowach trzeba teraz czekać na jedną tylko decyzję Leo Varadkara i ów, powinien wziąć udział w dzisiejszej manifestacji przeciwko covidowym ograniczeniom, a i stanąć na czele pochodu, co pozwoli mu stać się prawdziwym rewolucjonistom i ojcem narodu prowadzącym ten w świetlaną przyszłość.

Bogdan Feręc

Źr: Fine Gael

Polska-IE: Udostępnij
Polityka mieszkaniow
Sinn Féin chce poci
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian