26 August, 2019

Z Dublina do Moskwy / Из Дублина в Москву

Zarząd dublińskiego portu lotniczego ogłosił, że już jesienią wystartuje nowa trasa, a ta ma być hitem wśród tutejszych turystów.

Dublin Airport Authority twierdzi, że codzienne loty z Dublina do Moskwy, wygenerują tysiące dodatkowych pasażerów, bo zainteresowanie tym kierunkiem wciąż rośnie. Tylko w 2017 roku z lotniska w Dublinie do Moskwy odleciało ponad 42.000 pasażerów, a w roku ubiegłym było ich znacznie więcej.

Nowa bezpośredni trasa, łączyć będzie stolicę Irlandii z podmoskiewskim lotniskiem Szeremietiewo, a loty prowadzone będą przez maszyny Airbus A320.

Codzienne połączenia z Moskwą uruchomione zostaną 28 października, a władze portu lotniczego największego ruchu na tym kierunku spodziewają się w okolicach świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Dyrektor zarządzający lotniska w Dublinie Vincent Harrison powiedział: – Z radością witamy Areoflot ponownie w Dublinie, co zapewni bezpośrednie połączenia z Moskwą.

Podobnie entuzjastycznie o nowym połączeniu wypowiada się Tourism Ireland i ta organizacja uważa, że nowe połączenie lotnicze, zwiększy ilość rosyjskojęzycznych turystów w Irlandii.

Bogdan Feręc

Źr: DAA

Podziel się:

Apel Garda Traffic C
Narodowy Dzień Pami
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn