Wysoka kultura

W piątek wieczorem otrzymałem od jednego z naszych czytelników e-mail, w którym zwracał mi uwagę, iż popełniłem błąd stylistyczny w jednym z tekstów.

To prawda, zastosowałem taką niepoprawność językową, jednak jak napisałem Panu wcześniej, w odpowiedzi na wiadomość, zrobiłem to trochę celowo, gdyż tekst lepiej brzmiał. Nie o tym jednak, bo spodobała mi się sama treść e-maila, a w tym nie było, jak dzieje się to zazwyczaj, epitetów pod moim adresem, a i nie wskazywano mi drogi do jednego ze szpitali specjalistycznych, gdzie lekarze na podstawie facebookowego komentarza, bez problemu mogliby wdrożyć leczenie, bo diagnoza już jest.

Panie Pawle, krytykę oczywiście przyjmuję, a i dziękuję za zwrócenie mi uwagi, bo ta przyniosła mi ogromną radość z jej czytania. Używa Pan celnych argumentów, które są w pełni merytoryczne, a i wyjaśnia Pan, co było podstawą takiego działania.

Na koniec chciałbym podziękować za te słowa, jakże miłej i kulturalnej krytyki, Panu życzę wytrwałości w walce z nałogiem, a sobie więcej takich, zarówno w stylu, jak i konwencji opinii.

P.S.

Sorki za błędy w odpowiedzi, którą wysłałem pocztą elektroniczną, ale pisałem przy użyciu telefonu.

Bogdan Feręc

Źr: info@polska-ie.com

Nazwisko czytelnika do wyłącznej wiadomości redakcji.

Podziel się:

Pół na pół
DLA KAŻDEGO JEST MI
Translate »
Translate »
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn