WYSKOCZYŁ Z BALKONU, ŻEBY NIE TRAFIĆ DO ZAKŁADU KARNEGO

Policjanci z puławskiego Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali 58 letniego mieszkańca gminy Janowiec, który nie chcąc trafić do zakładu karnego, wyskoczył z balkonu i próbował uciec w pola. Został zatrzymany na pobliskiej łące przez funkcjonariuszy. Najbliższe miesiące spędzi za kratami.

W miniony weekendjeden z mieszkańców gm. Janowiec przekonał się, że nie ucieknie się przed konsekwencjami swoich czynów. Mężczyzna miał do odbycia karę pozbawienia wolności za przestępstwo dokonane w przeszłości. W związku z tym, że nie stawił się do zakładu karnego, sąd wystawił nakaz jego doprowadzenia przez Policję. W ubiegłym tygodniu nakaz wpłynął do komendy w Puławach.

W sobotę rano, policjanci z Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego uzyskali informację, że poszukiwany 58 latek przebywa w domu. Niedługo później zapukali pod wskazany adres. Drzwi otworzył mężczyzna, ale nie ten, którego poszukiwali. Oświadczył on, że właściciela domu nie ma, ponieważ gdzieś wyszedł. Czujni funkcjonariusze nie uwierzyli w tą historię, bacznie obserwując dom i otoczenie. W  tym momencie, poszukiwany 58 latek wyskoczył z balkonu i próbował ratować się ucieczką w pola. Został zatrzymany przez policjantów na pobliskiej łące. Trafił do Zakładu Karnego, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy.

E.R.K

Policja.pl

Polska-IE: Udostępnij...
Premier chce opublik
Niepokonany…. gen.
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish