Wraca radio Christmas.FM

Wszyscy, którzy lubią świąteczną muzykę, już wkrótce będą mogli się tą właśnie cieszyć, bo za kilka dni na fale irlandzkiego eteru wraca stacja Christmas.FM.

Radio po rocznej przerwie pojawi się ponownie 28 listopada i nadawać będzie przez cały miesiąc, a w ramówce znalazło się wiele ciekawych pozycji. Oprócz bożonarodzeniowych piosenek i kolęd w programie znajdziemy wiele przydatnych informacji, a te związane będą oczywiście ze zbliżającym się okresem świąt.

W audycjach Christmas.FM usłyszymy o tradycjach Bożego Narodzenia, ale pojawią się tam również nieznane fakty o obchodach świąt w przeszłości, a ukoronowaniem programów, będzie kącik kulinarny. W tym właśnie przedstawiane będą tradycyjne i nowoczesne receptury, które można wykorzystać do przygotowania świątecznych potraw, więc informacja o świętach, na irlandzką nutę, będzie pełna.

Christmas.FM to nie tylko świąteczna muzyka i przepisy, bo w czasie nadawania, stacja zbierać będzie fundusze, które przekazane zostaną następnie organizacjom charytatywnym.

Radia Christmas.FM słuchać można zarówno na domowym odbiorniku radiowym, jak i poprzez aplikacje na telefonie, laptopie i komputerze, a programy znaleźć można bezproblemowo w Internecie.

Więcej informacji o samym radiu, jak i jego propozycjach, znajduje się na stronie: www.christmasfm.com.

Oficjalnie stacja rozpocznie nadawanie w najbliższą sobotę w samo południe.

Bogdan Feręc

Źr: Christmas.FM

Polska-IE: Udostępnij
Senator Moynihan wal
„Irlandzka granica
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian