Wolne media, wolny dostęp, wolność słowa

W ramach naszej nowej inicjatywy, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie, jakie wytworzyło się w ostatnich kilku miesiącach, postanowiliśmy dać możliwość wolnej wypowiedzi wszystkim, którzy tego oczekują.

Stworzyliśmy właśnie miejsce, w którym każdy, będzie mógł wyrazić swoją opinię, zaprezentować pogląd, a i podzielić się swoimi przemyśleniami, co następnie opublikowane zostanie w przestrzeni medialnej.

Swoboda i wolność wypowiedzi, jaką Państwu oferujemy, musi być jednak obwarowana pewnymi zasadami, więc po pierwsze autorzy tekstów muszą przyjąć na siebie pełną odpowiedzialność za publikację, a jednocześnie oświadczyć, że np. artykuł lub felieton, jest ich autorstwa. Obowiązywać będzie jeszcze jedna zasada, chociaż nie tylko ta, bo publikacja musi być opatrzona imieniem i nazwiskiem autora.

Do publikacji trafią teksty, które przesłane zostaną na adres: info@polska-ie.com, jednak po wcześniejszej rozmowie z autorem. W tej sprawie można kontaktować się z nami również drogą telefoniczną, pod numerem: +353 089 960 5618.

Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij...
IBEC przeciwny jest
PFzI: IRLANDZKI PIŁ
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish