Wirtualny spacer po Irlandii

Blokada, z którą mamy obecnie do czynienia, pokrzyżowała niektórym z nas plany, więc skutecznie zatrzymała w domach, a z tych może czasami zionąć nudą.

Ile można siedzieć przed telewizorem, patrzeć w komputer i czytać statystyki o ilości zarażonych korona wirusem oraz prowadzić wirtualne boje strategicznych gier? Może się to okazać trochę nużące, przynajmniej w chwili, kiedy przebywamy w domach od kilku tygodni.

Tu z pomocą przyjdzie świat wirtualny, więc w tym znajdziemy strony, a te oferują nie co innego, jak wirtualne wycieczki.

Wcześniej proponowaliśmy spacer po siedzibie irlandzkiego prezydenta, w teraz na tapetę idzie cała Irlandia, która jest jednym z ciekawszych turystycznie państw w Europie. Chętni do zapoznania się z ciekawostkami Republiki Irlandii, ale też Irlandii Północnej, mogą odbyć wirtualną wycieczkę, po całej niemal wyspie, a służy do tego TA strona.

Twórcy portalu Virtual Visit Tours przygotowali tam wiele grafik w formacie 360o, co pozwala obejrzeć nie tylko wybrane miejsce, ale też jego otoczenie.

Zapraszamy na wirtualny spacer po Irlandii.

Polska-IE

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish