Webinar „Pozyskiwanie funduszy i grantów na projekty” 4 listopada o godz 19:00

Zapraszamy serdecznie na webinar „Pozyskiwanie funduszy i grantów na projekty” odbędzie się na platformie ZOOM 4 listopada 2021 o godzinie 19tej.

Forum Polonia we współpracy z Ambasadą RP w Dublinie zaprasza na to szkolenie szczególnie wszystkich działających w środowisku polonijnym, a prowadzących własne projekty polonijne i nie tylko.

To będzie świetna okazja aby dowiedzieć się więcej skąd w Irlandii zdobywać fundusze na działalność.

UWAGA: konieczna wcześniejsza rejestracja pod tym linkiem:
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUrcOqopzgvHN3Vc3pg22zEB3v0cpVF1VoY

Webinarium poprowadzą: Wojciech Białek – CEO organizacji polonijnej z Cork Centrum Together-Razem oraz Justyna Cwojdzińska – dyrektor Polish Arts Festival opowiedzą ze swoich perspektyw, gdzie w Irlandii można aplikować o granty.

Wojciech Białek w swojej części skoncentruje się na funduszach dostępnych na poziomie narodowym w Irlandii oraz lokalnym i przekaże szczegółowe informacje, gdzie można aplikować i starać się o dofinansowanie do swoich projektów.

Justyna Cwojdzinska zaś opowie o grantach na działalność związaną z  kulturą, skad pozyskiwać fundusze, jakie sa części składowe dobrej aplikacji oraz swoich własnych doświadczeniach zakończonych sukcesem w staraniach o granty w Irlandii.

Już dziś zapraszamy na spotkanie z osobami, które mają doświadczenie w zdobywaniu środków i które chcą się nim podzielić z innymi działaczami społecznymi w Irlandii

UWAGA: Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM jednakże wymagana jest rejestracja na szkolenie pod tym linkiem :  
https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUrcOqopzgvHN3Vc3pg22zEB3v0cpVF1VoY

Webinar odbywa się w ramach cyklu szkoleń pt” Aktywna Polonia” i realizowany przez Forum Polonia we współpracy z Ambasadą RP w Dublinie.

Z poważaniem, 

Barnaba Dorda

Forum Polonia

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Maciej Orłoś wspie
Europosłowie za uje