Walka na śmierć i muzyczne życie

Już w środę dojdzie do muzycznego pojedynku, w którym w szranki staną redaktorzy „Studia Dublin” Tomasz Wybranowski i Bogdan Feręc.

Jako fani muzyki, różnych jej stylów oraz gatunków, postanowiliśmy i my potykać się publicznie, a i poddać ocenie słuchaczy Radia Wnet, bo na jego antenie pojawi się nasza bitwa na muzyczne być albo nie być. Ja jestem w nieco gorszej sytuacji, bo redaktor Tomasz, jako dziennikarz muzyczny, od lat zajmuje się prezentowaniem i omawianiem utworów, jakie pojawiają się w przestrzeni, więc będzie to wyzwaniem dla mnie, domowego słuchacza i wielbiciela muzyki.

Nie poddam się jednak bez walki, zaprezentuję różne piosenki i melodie, a i postawiłem na utwory, które mają już swoją renomę.

Z pierwszych zapowiedzi redaktora Wybranowskiego wiem, że i on będzie odpierał te ataki, a jak zapowiada, nie da się podejść laikowi, więc zastawi na mnie kilka pułapek.

Kiedy podejmiemy próbę wzajemnego pogromu? Już w najbliższą środę, o godzinie 10:00 czasu irlandzkiego na antenie Radia Wnet. Bój trwać będzie przez 60 minut, a naszymi sędziami staną się słuchacze.

Jak przed walkami bokserskimi, spróbuję teraz przestraszyć mojego przeciwnika i to próbka tego, z czym może spotkać się mój kolega i przyjaciel, a jednocześnie konkurent do lauru zwycięstwa Tomasz Wybranowski. Tu jednak wyjaśnię, że ten utwór, wcale nie musi oddawać tego, co będzie działo się na antenie, bo mamy dla Państwa niespodziankę i niejedną osobę możemy zaskoczyć.

Głosy można oddawać w trakcie trwania audycji, wysyłając SMS o treści Tomek lub Bogdan na numer: +48 507 – 247 – 289.

Bogdan Feręc

Polska-IE: Udostępnij...
Gabinety ginekologic
Pomimo wszystko wyso
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish