W tym miesiącu chcę poinformować Cię o silniejszych, bezpieczniejszych społecznościach

Mam nadzieję że czujesz się dobrze. W tym miesiącu chcę poinformować Cię o naszej kampanii: Silniejsze, bezpieczniejsze społeczności.

Bycie partią prowadzącą kampanię oznacza, że ​​zawsze kontaktujemy się z opinią publiczną, słuchamy i komunikujemy się bezpośrednio z wyborcami w każdej kwestii, która ich dotyczy.

W pierwszej kolejności będziemy prowadzić kampanię na temat Silniejszych, Bezpieczniejszych Społeczności. To pozwala mówić nam o znaczeniu społeczności, promować znaczne inwestycje w rewitalizację obszarów miejskich i wiejskich, tworzenie miejsc pracy, obiekty sportowe i dodatkowe siły Gardaí, którymi kieruje Fine Gael.


Wierzymy, że kampania Silniejsze, bezpieczniejsze społeczności, powinna mniej dotyczyć tego, co zostało osiągnięte, a więcej tego, co możemy i powinniśmy zrobić dalej. Dlatego chcemy usłyszeć o tym od społeczności i grup społecznych, a następnie sprawić, by tak się stało.

Do tej pory odbyłem dwa spotkania przy okrągłym stole na temat Silniejszych, bezpieczniejszych społeczności z lokalnymi firmami i grupami społecznymi. Ostatnio w Mountmellick w hrabstwie Laois, a w zeszłym miesiącu ponad 40 organizacji wzięło udział w spotkaniu okrągłego stołu ze mną w Mayo. W piątek 8 kwietnia partia parlamentarna spotkała się online z połączonych węzłów w społecznościach w całym kraju. Po raz pierwszy pojedyncze spotkanie odbyło się wirtualnie. Pomogło to skoncentrować się na wszystkich niedawnych inwestycjach w centra pracy zdalnej oraz na tym, jak praca w domu i praca hybrydowa stwarza możliwości ponownego rozwoju społeczności i lepszej równowagi między życiem zawodowym a prywatnym.

Założyliśmy nową stronę internetową dla tej kampanii, powinieneś zajrzeć na stronę – https://www.finegael.ie/strongersafercommunities/

Porozmawiamy wkrótce.

Leo

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Reforma wyborów eur
99 proc. Polaków do