Vollmart, nowa marka hard dyskontów, otwiera pierwszy sklep w Siedlcach

W Siedlcach na Mazowszu debiutuje polska sieć nowoczesnych hard dyskontów Vollmart. Sklep pojawi się w środę 24 lutego w Siedlcach przy ul. 3 Maja 60. Kupimy tam ponad 1200 produktów tańszych minimum o 20% niż w innym sklepach. W sklepie nie będzie zbędnego wyposażenia, produkty będą sprzedawane bezpośrednio z palet czy opakowań zbiorczych – informuje warszawa.naszemiasto.pl.

Vollmart rezygnuje z gazetek czy spotów reklamowych. W ten sposób niższe ceny możliwe są dzięki eliminowaniu zbędnych wydatków. – Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszej sytuacji gospodarczej cena to często główny determinator decyzji zakupowych. Stąd przyjęta polityka cenowa jest przez nas ściśle kontrolowana – mówi Wiktor Sawosz, właściciel Vollmart oraz Brand Distribution Group.

Na razie Vollmart będzie działał w formacie stacjonarnym, jednak niebawem oferta będzie dostępna także online. Jak mówi Wiktor Sawosz, ceem firmy jest jest „zbudowanie sieci korzystnych cenowo i przejrzystych w swoim modelu działania nowoczesnych hard dyskontów”. Kolejne sklepy Vollmart powstaną w miastach liczących minimum 50 000 mieszkańców.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij
Jak budować dobry z
Zwycięska walka o u
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian