Vending z obiadami w sklepach Carrefour Express

Warszawska spółka FoodPoint. PL wstawia swoje maszyny vendingowe do sklepów Carrefour Express. Takie urządzenie, które oferuje „gorący obiad w minutę” pojawiło się m.in. w sklepie na warszawskich Bielanach.

FoodPoint. PL to spółka, która została zarejestrowana w sierpniu 2018 r. Jej prezesem jest  Andrzej Krzyszowski. Firma ma swoją siedzibę przy ulicy Kruczej w Warszawie i zajmuje się wynajmem oraz dzierżawą urządzeń vendingowych oferujących gorące posiłki.

Firma zachwala, że urządzenie zajmuje mało miejsca (1,5 mkw.) i jest ekologiczne. Swoją ofertę spółka kieruje głównie do administratorów obiektów publicznych. Teraz jednak maszyny będą testowane w sklepach o profilu convenience. 

Carrefour Polska to omnikanałowa sieć handlowa, pod szyldem której działa w Polsce ponad 900 sklepów w 6 formatach: hipermarketów, supermarketów, sklepów hurtowo-dyskontowych, osiedlowych, specjalistycznych oraz sklepu internetowego. Carrefour jest w Polsce również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Jak już pisaliśmy, od początku roku sieć uruchomiła 27 sklepów w formacie convenience. Ekspansja jest zgodna z założeniami strategii rozwoju Carrefour, która zakłada otwarcie 100 sklepów do końca 2020 r. w różnych lokalizacjach.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij...
Prof. Tadeusz Cegiel
Propozycja niemiecki
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish