UFO atakowało Irlandię – na szczęście Północną

W mijającym właśnie roku UFO upatrzyło sobie Irlandię Północną, gdzie z odpowiedniej odległości, przypatrywało się życiu na irlandzkiej wyspie.

Był też przypadek ekstremalny, bo „ufoki”, dostarczyły na ziemię podrzutka, a pozostawiły go w Bangor Marina w mieście Bangor, niedaleko Belfastu. Ten przypadek, jak i kilka innych, zgłoszonych zostało Police Service of Northern Ireland (PSNI), a funkcjonariusze badali każdy taki wybryk UFO. Kolejnych pięć zgłoszeń o bliskich spotkaniach trzeciego stopnia zgłoszonych było w Lisburn oraz w stolicy kraju Belfaście, bo i tam zapędzały się istoty pozaziemskie.

To wzrost zgłoszeń dodaje PSNI, bo w roku 2019, o UFO, słychać było zaledwie cztery razy.

Pierwszy raz UFO nawiedziło naszą wyspę 13 marca, a następnie, wróciło 19 marca, 3 kwietnia, 12 maja. Jak wynika z raportów PSNI, UFO znudziło się trochę odwiedzinami, odpoczęło i przyleciało ponownie dopiero 22 sierpnia i jeszcze raz 26 września. W raportach północnoirlandzkiej policji znalazły się również opisy, iż oprócz „ufoka” dostarczonego z obcej planety do Bangor, po niebie przemieszczały się obiekty, mrugały światłami, ale nie wydawały żadnych dźwięków, co było uzasadnieniem spotkania UFO.

Przyleciało też UFO statkiem kosmicznym, który przypominał panele słoneczne, a te, mieniły się różnymi kolorami. Wyjątkowo zuchwale zachowali się „obcy”, kiedy latali beztrosko nad Springfield Road w Belfaście, nie bacząc, że to jednak stolica. Było też potrójne UFO nad Belfastem, więc statek prowadzący z obstawą, a już zupełnie swojsko poczuły się „UFA” znad Ballygomartin, bo tych aż sześć było naraz.

PSNI dodaje, że UFO myszkujące nad Irlandią Północną, nikogo nie porwało, nie doszło też do innych incydentów, a i nie trzeba było wzywać jednostek RAF, by odstraszyć nieproszonych gości z kosmosu. Jak wynika z policyjnych obliczeń, nie ma też superaty w postaci jednego dodatkowego przybysza z kosmosu, chociaż na irlandzkiej wyspie, spotkać można wielu „kosmitów”.

Bogdan Feręc

Źr: PSNI (materiał dostarczono w ramach wolnego dostępu do informacji, czyli Freedom of Information Act)

Polska-IE: Udostępnij
Przesyłki specjalni
ZATRZYMANY ZA FAŁSZ
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian