Tygodniowa wyprzedaż w Ryanair

Już od poniedziałku 7 marca do niedzieli 13 marca tego roku, można będzie spotkać się z niesamowitymi ofertami irlandzkiego przewoźnika Ryanair.

Linia lotnicza zapowiada, że lato 2022 ma być pod względem wyjazdów niesamowite, bo tysiące miejsc czeka już na pasażerów. Promocyjne ceny biletów zaczynają się od 19,99 € za lot w jedną stronę, a wiele biletów określa się, jako połowę standardowej ceny lotu.

Wyprzedaż biletów trwająca przez cały tydzień da możliwość odwiedzenia kilku różnych miejsc w Europie, od kwietnia do czerwca tego roku.

Bilety w promocjach do nabycia będą wyłącznie na stronie www.ryanair.com, co podkreśla dyrektor ds. marketingu firmy, a Dara Brady powiedział też:

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami latem, z przyjemnością ogłaszamy nasz niesamowity tydzień ofert na letnie podróże. Teraz gdy ograniczenia w całej Europie złagodniały, nasi klienci są chętni do ponownego zapełnienia swoich kalendarzy podróżami, a lato ‘22 okazuje się rokiem powrotu tam, aby odkrywać najlepsze miejsca na wakacje w Europie. Mamy do zgarnięcia wiele ofert, których nie można przegapić, w tym niskie ceny, wycieczki do wielu najpopularniejszych miejsc w Europie, a nawet nasza popularna oferta „Kup jeden, drugi otrzymaj za pół ceny” ma pojawić się również. Aby upewnić się, że te niesamowite, ograniczone czasowo oferty nie zostaną pominięte, klienci powinni codziennie odwiedzać www.ryanair.com, aby dowiedzieć się, jaka ekscytująca oferta została opublikowana.

Bogdan Feręc

Źr: Ryanair 

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Wycofują się z wyc
Prezydent i premier
EnglishGaeligePolskiУкраїнська
EnglishGaeligePolskiУкраїнська