Terry Gorry: Szczepienia w miejscu pracy (i inne kwestie związane z powrotem do pracy)

Mam nadzieję, że ten weekend spędzacie w doskonałych nastrojach, a ja spędzam ten czas w swoim domowym ogrodzie w Kildare.


Wczoraj opublikowałem na YouTube film o problemach wynikających z powrotu do pracy po blokadach Covid, zwolnieniach i tak dalej. Dostaję wiele pytań dotyczących masek na twarz, zwolnienia medycznego z noszenia, szczepień, pracowników rezygnujących ze szczepień, obowiązków pracodawcy itp. Jest to bardzo złożony obszar, na który nie ma łatwych odpowiedzi. Liczne problemy wynikają z konkurujących praw jednostek, ich obowiązków, obowiązku opieki ze strony pracodawcy itp. Na przykład, w jaki sposób pracodawca wywiązuje się ze swojego obowiązku opieki nad zaszczepionymi pracownikami i przyjmuje nieszczepionego pracownika, który nie otrzyma szczepionki?

Jest to prawo do nietykalności cielesnej, które wchodzi w konflikt z prawami innych pracowników do bezpiecznego miejsca pracy.

To jest rodzaj rzeczy, które muszę doradzać każdego dnia i tygodnia. Czasami odpowiedzi są proste. Czasami są niezwykle trudne.

Możesz obejrzeć film tutaj. Myślę, że uznasz to za przydatne.

Terry Gorry
Terry Gorry & Co. Solicitors
http://EmploymentRightsIreland.com

W najbliższych dniach wystawiam na sprzedaż moją książkę o prawie pracy. Miej oko na moje wiadomości ze szczegółami.

Polska-IE: Udostępnij
Kasia Biesaga o pię
KIERUJĄCY 16- TONOW
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian