Temperatury poniżej średniej

Synoptyk Siobhán Ryan powiedziała, że temperatury w listopadzie będą kilka stopni poniżej średniej, co wynika z przewidywań Met Éireann.

W tym miesiącu będziemy mieli do czynienia ze znacznie chłodniejszą aurą, niż zazwyczaj dzieje się o tej porze roku, a z zapowiedzi i przewidywań meteorologów wiemy, iż będzie to około 3 stopni Celsjusza mniej, od średniej wieloletniej. Tym samym w listopadzie wskazania termometrów zbliżą się do tych obserwowanych w styczniu, a to oznacza, że występować mogą opady deszczu ze śniegiem, ale też samego śniegu, natomiast nocami, nie będą niczym dziwnym przymrozki.

Siobhán Ryan:

– Głównym tematem jest to, że pogoda pozostanie niespokojna i z temperaturą niższą niż normalna. Prawdopodobnie będzie to około 3° C poniżej standardowych wskazań, jakie powinny być na tę porę roku. Obecnie temperatury Są takie, jakich można się spodziewać pod koniec grudnia i na początku stycznia. Naprawdę niskie. Temperatury w nocy też są i będą naprawdę niskie, więc na pewno zobaczysz powszechnie występujący mróz i mgliste warunki. W nadchodzących nocach temperatura będzie poniżej 0 ° C.

Jednocześnie Ryan ostrzegła, że warunki na drogach znacznie się pogorszą, ponieważ częściej występować będą poranne i wieczorne mgły, a i szybki spadek temperatury, może powodować oblodzenie jezdni.

Synoptyk nie ma dobrych informacji na najbliższy weekend, a ten ma być raczej zimny i z dużą ilością opadów.

Bogdan Feręc

Źr: Met Eireann

Polska-IE
Unconscionable that
Landlord bez prawa e
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish