Taneczna podróż 😍☘️🎥

Podczas wakacyjnych wyjazdów próbujemy utrwalać ulotne chwile, więc robimy zdjęcia. Są to najczęściej „pocztówkowe widoczki” najbardziej znanych i charakterystycznych miejsc, zabytkowych budynków oraz popularnych wydarzeń etc.

Niejednokrotnie pozujemy z nimi w tle… Trzech Irlandczyków wpadło na nieco odmienny pomysł. Stwierdzili, że nie będą pozować przy kultowych miejscach, ale pamiętając o rodzinnej wyspie – zaprezentują się… W tańcu rodem ze Szmaragdowej Wyspy!

 
W efekcie powstał niesamowity film z podróży. Młodzieńcy zwiedzali świat „w rytmie Riverdance” (!)


W każdym odwiedzanym miejscu chłopcy sfilmowali się tańcząc przed znaną atrakcją, w tym – magazynem Guinnessa przy Bramie Świętego Jakuba, linii równikowej w Quito w Ekwadorze, starożytnym mieście Incan Machu Picchu w Peru, Sydney Opera House, świątynia Angkor Wat w Kambodży i londyńskim Big Ben. W sumie odwiedzili 23 kraje w Ameryce Południowej, Australii, Azji i Europie.


Pomysł bardzo oryginalny i godny wyróżnienia. Dodatkowo zaznaczyć trzeba, że w tańcu są amatorami, ale zmiany (postępy) są zauważalne z każdym kolejnym odwiedzanym miejscem, opalenizna też…😉 

Przemysław Zbieroń
P.S. ZAPRASZAMY DO POLSKI! Kolejne „wyzwanie” dla Polish Folk Dance Group Koniczyna 😍
Shamek w Dublinie – Radio PLPolska-IERadio PL
Fot. Google/The Wirdl

Podziel się:

EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn