Tajemnice „Studia Dublin”

Radio ma swoje tajemnice, bo zazwyczaj tylko słychać, a wizja, jest sprawą drugorzędną.

Dlatego osoby pracujące w radiu, częściej rozpoznawane są po ich głosach, nie zaś po wyglądzie, a czasami można nawet powiedzieć, że tak jest lepiej. Jeszcze rzadziej zauważa się obsługę techniczną, więc wydawców i realizatorów radiowych, a taką jest Katarzyna Sudak, która przygotowuje audycję „Studio Dublin”.

Do obowiązków Kasi należy dbanie o dostarczanie najnowszych informacji, które następnie pojawiają się na antenie, a i o całą stronę techniczną, czyli łączenie redakcji z rozmówcami i odpowiednio szybka reakcja, na nieprzewidziane sytuacje.

Tak właśnie dzieje się, kiedy redaktor Wybranowski zapowiada, że łączy się teraz z zachodnim wybrzeżem Irlandii, czyli ze mną, a to nie on, a właśnie Kasia dzwoni do mnie, podpina pod konsolę sterującą z tyloma guziczkami, pokrętłami i suwakami, by Galway zagościło na antenie radia Wnet.FM i za pośrednictwem Internetu na całym świecie.

Tak samo będzie już jutro, bo właśnie, jak w każdy piątek o godzinie 8:10 czasu irlandzkiego, rozpocznie się audycja „Studio Dublin”, na którą zapraszają Kasia Sudak, Tomasz Wybranowski, Kuba Grabiasz, Alex Sławiński i Bogdan Feręc.

Na koniec niespodzianka, czyli Kasia Sudak w pełnej krasie, podczas wykonywania tzw. obowiązków służbowych albo tylko udaje, że pracuje. Tego nikt nie może wiedzieć. 😁

Zapraszamy!!!

Radia Wnet.FM i audycji „Studio Dublin”, można słuchać TUTAJ>>>

Polska-IE: Udostępnij...
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish