SZCZECIŃSKA GRUPA SPEED WCIĄŻ CZUJNA – PIRACI NA MOTOCYKLACH STRACILI PRAWO JAZDY

Dwaj motocykliści zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy szczecińskiej drogówki. Powodem interwencji policyjnej grupy SPEED było znaczne przekroczenie prędkości. Mężczyźni stracili prawa jazdy i zostali ukarani mandatami.

Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, wchodzący w skład grupy SPEED kontrolowali prędkość na ul. Eskadrowej. Mundurowi przerwali brawurową jazdę dwóm motocyklistom, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Jeden z nich pędził o blisko 100 km/h szybciej niż wymaga tego ograniczenie.

W związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h, policjanci zatrzymali kierującym prawa jazdy. Obaj mężczyźni zostali ukarani mandatami oraz punktami karnymi.

Od lat główną przyczyną wypadków drogowych spowodowanych przez motocyklistów jest niedostosowanie prędkości do warunków ruchu oraz niezachowanie bezpiecznej odległości między pojazdami. W 2019 roku na zachodniopomorskich drogach motocykliści byli sprawcami 53 wypadków, w których 12 osób zginęło, a 49 osób zostało rannych.

ZKS KMP

Polska-IE: Udostępnij
81. ROCZNICA AGRESJI
Unikalny katalog pro
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian