Szampan Bonda, już w sprzedaży (18+)

Agent Jej Królewskiej Mości James Bond jest wielbicielem dobrych gatunkowo trunków, więc niczym dziwnym jest pity przez niego szampan o nazwie Bollinger.

Teraz również my możemy napawać się tym smakiem, bo pojawiła się w sprzedaży seria Bollinger 25, a tę wydano z okazji 40 rocznicy powstania Bollingera i oczywiście 25 odsłony filmu o agencie 007. Firma produkująca tego szampana przypomina, iż premiera filmu odbędzie się kwietniu przyszłego roku, ale Bollingera, można kupić już teraz, by stał się świątecznym prezentem.

„No time to die”, bo taki tytuł nosi 25 część serii o Bondzie, ma być zaskakująca, dodaje producent filmu, a jednocześnie zachęca do kupna limitowanej serii szampana z 2011 roku.

Chętni, którzy chcą poczuć się jak Bond, przynajmniej za sprawą Bollingera 25, mogą zaznać tego luksusu za 180 €, a ten dostępny jest w sklepach Brown & Thomas.

To nie pierwsza okazja, by napić się limitowanej serii Bollingera i wcześniej producent trunku złożył pewnego rodzaju hołd części „Moonraker” z 1979 roku, kiedy stylizacja przypominała prom kosmiczny, a butelka znajdowała się w skrzynce z kryształami przypominającymi lód. Bollinger Magnum 2007 także będzie w sprzedaży, ale Brown & Thomas ma jeszcze tylko jedną butelkę z tej serii i kosztuje ona 5’007 €.

Bogdan Feręc

Źr: Brown&Thomas

Podziel się:

Irlandia będzie pł
Cała flota Straży
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn