Świeżo nowym hasłem walki o klienta. Biedronka i Lidl zaostrzają walkę marketingową

Kilka dni temu Biedronka wystartowała z nową kampanią marketingową Świeżoznawcy. W spotach reklamowych pracownicy sieci promują świeże owoce i warzywa w sklepach tej marki. „Więcej świeżości w codzienności” to hasło przewodnie kampanii. Teraz Lidl przekonuje, że w ich sklepach jest świeżo, zdrowo i bezpiecznie. O tym opowiada manager jednego ze sklepów.

Akcja Świeżoznawcy w Biedronce podkreśla profesjonalną wiedzę naszych pracowników w kategorii produktów świeżych, ich zaangażowanie oraz szczególną rolę w zapewnianiu wysokiej jakości produktów. Chcemy, aby nasze sklepy były miejscem pierwszego wyboru dla wszystkich poszukujących owoców i warzyw, które są podstawą codziennych zakupów Polaków – mówi Beata Jankowiak, dyrektorka marketingu i członkini zarządu sieci Biedronka.

Na początku tego roku sieć Lidl zaprezentowała serię spotów w których uchyliła rąbka tajemnicy i pokazała jak funkcjonują sklepy. Styczniowa kampania była okazją do poznania m.in. Agnieszki Robakiewicz, która w Lidlu pracuje już 8 lat. Agnieszki Robakiewicz opowiada jak to jest możliwe, że w sklepach sieci Lidl zawsze znajdziemy świeże produkty. Jak podsumowuje: „No bo tanio to może mieć każdy, ale najbardziej cieszy jak jest i tanio i świeżo”.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Teraz Lidl komunikuje, że klienci sieci wiedzą, że na Ryneczku Lidla znajdą zawsze świeże oraz zdrowe owoce i warzywa. Tę gwarancję dają im częste kontrole produktów i wyśrubowane standardy Lidla. 

– Troska o zdrowe i dobre życie naszych klientów poprzez oferowanie im świeżych, pełnych witamin produktów to jeden z głównych filarów działalności Lidl Polska. Nasi pracownicy są specjalnie przygotowani by z troską podchodzić do jakości oferowanych przez nas owoców i warzyw  – podsumowuje Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communication, Lidl Polska.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

Firma podkreśla, że kontroluje jakość wszystkich produktów na każdym etapie łańcucha dostaw. Rocznie firma przeprowadza ponad 7 500 badań w niezależnych laboratoriach badawczych.

Przypomnijmy, że rebranding sklepów Piotr i Paweł również zostanie przeprowadzony pod hasłem Świeżo.

DlaHandlu.pl>>>

Podziel się:

Dyżur konsularny w
Polska mogłaby dofi
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish
RSS
Facebook
Facebook
LinkedIn