Supermac’s otwiera się w ograniczonej formie

Irlandzka sieć fast food Supermac’s poinformowała w mediach społecznościowych, iż dzisiaj otworzy niektóre ze swoich punktów, ale będą działać w ograniczonym zakresie usług.

Spragnieni nasączonych olejem smażonych ziemniaków i innych atrakcyjnych potraw, które ze zdrową żywnością nie mają nic wspólnego, będą mogli zamówić te do swoich domów lub odebrać je w okienkach drive-through i drive-and-collect.

Supermac’s zauważa, iż w dobie koronawirusa, konieczne stało się uruchomienie nowych form sprzedaży, w tym dostaw domowych, które realizowane będą obecnie w trzech punktach w Galway, a następnie rozszerzone zostaną na inne placówki w kraju.

W ubiegłym miesiącu Supermac’s podjął decyzję, iż w związku z pandemią wirusa Covid-19, zamyka 116 swoich punktów sprzedaży. Wg Supermac’s decyzja o ponownym uruchomieniu sprzedaży, będzie dobra zarówno dla osób zatrudnionych w sieci, jak i dla dostawców produktów, jakich całe tony fast food kupuje każdego niemal dnia.

Z decyzji Supermac’s zadowoleni są obecnie dostawcy ziemniaków, producenci drobiu i niektórych warzyw, które w procesie przygotowywania potraw używane są przez tę sieć.

Sieć Supermac’s zapewnia, że we wszystkich uruchamianych placówkach, wdrożone zostaną wytyczne dotyczące dystansu społecznego, zarówno w stosunku do pracowników, jak i klientów. Zamknięte pozostaną te punkty, w których niemożliwe jest wprowadzenie zaleceń władz medycznych, jakie zalecane są w okresie pandemii koronawirusa.

Bogdan Feręc

Źr/Zdj: Supermac’s

Polska-IE: Udostępnij...
Pandemiczny dysk ube
Zasiłki pandemiczne
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish