Studio Dublin – 8 kwietnia 2022 – Bogdan Feręc

Piątkowy poranek w sieci Radia Wnet należy do Studia Dublin, gdzie informacje, przegląd wydarzeń tygodnia i rozmowy. Nie brak też dobrej muzyki i ciekawostek z Irlandii. Zaprasza Tomasz Wybranowski.

W gronie gości:

  • Bogdan Feręc – redaktor naczelny portalu Polska-IE.com, Studio 37,

Prowadzenie i scenariusz: Tomasz Wybranowski

Redaktor wydania: Tomasz Wybranowski

W piątkowym Studiu Dublin łączyliśmy się tradycyjnie z Bogdanem Feręcem, szefem najważniejszego portalu irlandzkiej Polonii – Polska-IE.com.

Bogdan Feręc komentuje plany wprowadzenia podatku węglowego w Irlandii. Rząd mówi, iż wprowadzone zostaną jednocześnie rozwiązania osłonowe, żeby Irlandczycy nie odczuli podwyższenia podatku. Jak pyta się Feręc – po co w takim razie w ogóle wprowadzać ten podatek? Miał on być przeznaczony na inwestowanie w zieloną energię. Jak na razie, jak mówi szef portalu Polska-IE.com niewiele się w tej sprawie dzieje.

Jeden minister mówi jedno, drugi drugie, trzeci znowu coś całkiem innego i pobierane są od nas pieniądze, które tak naprawdę jeszcze nie wiadomo na co idą.

https://anchor.fm/radiownet/embed/episodes/Bogdan-Ferc–redaktor-naczelny-portalu-Polska-IE-com–Studio-37Studio-Dublin08-04-2022-r-e1gtfhv

Radio Wnet

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Tomasz Szustek: Cel
People Before Profit