Studio Dublin – 25 marca 2022 – Bogdan Feręc, Jakub Grabiasz

Piątkowy poranek w sieci Radia WNET należy do Studia Dublin, gdzie informacje, przegląd wydarzeń tygodnia i rozmowy. Nie brak też dobrej muzyki i ciekawostek z Irlandii. Zaprasza Tomasz Wybranowski.

W gronie gości:

  • Bogdan Feręc – redaktor naczelny portalu Polska-IE.com, Studio 37,
  • Jakub Grabiasz –  sportowy korespondent Studia Dublin

Prowadzenie i scenariusz: Tomasz Wybranowski

Redaktor wydania: Tomasz Wybranowski

W piątkowym Studiu Dublin łączyliśmy się tradycyjnie z Bogdanem Feręcem, szefem najważniejszego portalu irlandzkiej Polonii – Polska-IE.com.

Bogdan Feręc wskazuje, że sankcje ekonomiczne są ważną bronią. Nie należy się jednak do nich ograniczać. Trzeba dawać wyraźny sygnał Rosji, że „teraz już się nie poddamy”. Rozmowy francusko-rosyjskie nic nie dały. Europa chciałaby  powrotu do status quo sprzed miesiąca. Podkreśla, że Rosja nie jest wiarygodnym partnerem handlowym. Ugodowość Europy zachęcała Putina do eskalowania konfliktu.

Tutaj do wysłuchania rozmowa z Bogdanem Feręcem:

https://anchor.fm/radiownet/embed/episodes/Bogdan-Ferc–redaktor-naczelny-portalu-Polska-IE-com–Studio-37Studio-Dublin25-03-2022-r-e1g7tpf

Drugim gościem Studia Dublin był sportowy korespondent Radia Wnet w Irlandii Jakub Grabiasz. 

Jakub Grabiasz komentuje tegoroczne Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Stwierdza, że nasza reprezentacja ma jeszcze szansę pojechać do Kataru. Mówi także o sytuacji irlandzkiej piłki nożnej.

https://anchor.fm/radiownet/embed/episodes/Jakub-Grabiasz—sportowy-korespondent-Studia-DublinStudio-Dublin25-03-2022-r-e1g7v9k

Studio Dublin

© POLSKA-IE: MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM.
ZNAJDŹ NAS:
Wielki protest przed
Rusza intensywny bez