Studia Londyn: Pasje Motorem Życia

Nad Londynem już za kilka chwil zajdzie słońce. Ale już jutro od samego rana startujemy z kolejnym programem Studia Londyn na antenie radia Wnet (wnet.fm).

Jak zwykle sporo dobrej muzy i wiadomości z Wysp. I jak zawsze pojawią się fantastyczni goście: Beata Kubiak jest ambasadorem Opoki, organizacji niosącej pomoc ofiarom przemocy domowej w UK. Roksana Swiderska – młoda lekarka – opowie nam o dziwnych sytuacjach w brytyjskiej służbie zdrowia i problemach, z którymi zmaga się zarówno medyczny, jak i pozamedyczny personel NHS. Mirek Kraszewski jest osoba, która prowadzi spotkania graczy w ramach Piątkowych Spotkań Przy Planszy w Domu Polonijnym w Lewisham (i nie tylko), jak i siłą napędową inicjatywy Pasje Motorem Życia.

Człowiek oddany sztuce i promocji polskich inicjatyw na Wyspach. Tomasz Kościkiewicz podrzuci nam garść najnowszych informacji z Walii. Natomiast Piotr Lewandowski zaprosi wszystkich słuchaczy do wysłuchania najnowszych numerów zespołu Kapybara, które na antenie listy Polish Chart znowu dochodzą do pierwszych miejsc.

Już teraz polecam niedzielne spotkanie z nami i naszymi gośćmi o godzinie dziewiątej rano polskiego czasu.

Miłego weekendu. Pozdrawiam, Alex Sławiński

Polska-IE - © MATERIAŁ CHRONIONY PRAWEM AUTORSKIM
Wycofywanie oferty p
Lidl pójdzie ślade
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian