Społem wchodzi w e-grocery. Chce dotrzeć do młodszych konsumentów

Sklep został zaprojektowany i wykonany na potrzeby wszystkich spółdzielni zrzeszonych w KZRSS „Społem”. Jest również odpowiedzią na obecne wyzwania rynku oraz rozwoju spółdzielni w następnych latach. – Nasze rozwiązanie będzie realizować dwa cele wzrost sprzedaży Spółdzielni oraz odświeżenie i wspólną promocję marki Społem. W ciągu trzech lat chcielibyśmy osiągnąć 5 proc. udział w sprzedaży asortymenty spożywczego – poinformował Paweł Kochański z KZRSS „Społem”.

Niektóre spośród 240 spółdzielni spożywców zrzeszonych w KZRSS Społem posiadają już własne, lokalne sklepy internetowe jednak jest to rozwiązanie tymczasowe.

W e-sklepie Społem, którego wersja testowa jest ukończona, klienci po wpisaniu swojego kodu pocztowego będą zapoznawać się z ofertą produktów dedykowaną ich regionowi. Poprzez sklep internetowy klienci będą mieli możliwość zakupu większości asortymentu Spółdzielni: od produktów spożywczych, galanterii, poprzez chemię gospodarczą kończąc na sprzęcie AGD.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

– Wraz z rozwojem potrzeb Spółdzielni oraz klientów będziemy wprowadzać kolejne funkcjonalności sklepu. Ponadto planujemy uruchomić moduł cateringowy online w odpowiedzi na zapotrzebowanie części Spółdzielni posiadających gastronomię. Duży obszar działalności sklepu poświęcony jest na produkty sprzedawane pod marką własną Społem – mówi Paweł Kochański.

Uruchomienie sklepu internetowego to element strategii Społem, która zakłada mocniejsze otwarcie się na młodszego konsumenta. Społem rozwijając się na rynku e-grocery chce wykorzystać atut, którego brakuje niektórym innym graczom działającym w tym kanale, ponadto Spółdzielnie spożywców rozrzucone są po całej Polsce co pozwoli osiągnąć odpowiedni zasięg przedsięwzięcia.

DlaHandlu.pl>>>

Polska-IE: Udostępnij...
Nowa Strategia Bezpi
ABW zatrzymała nied
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish