Specjalny rejs powrotny z Dublina do Warszawy

W odpowiedzi na zgłaszane zapotrzebowanie z przyjemnością informujemy, że Polskie Linie Lotnicze LOT rozważają zorganizowanie kolejnego specjalnego rejsu czarterowego z Dublina do Warszawy w dniu 16 czerwca 2020 r.

UWAGA! Specjalne czartery do Polski są organizowane na zasadach komercyjnych (cena przelotu nie powinna przekroczyć 1200 zł od osoby – szczegółowych informacji na temat warunków przelotu udziela wyłącznie przewoźnik), nie są połączeniami regularnymi i nie są realizowane w ramach akcji LOT DO DOMU, która zakończyła się 5 kwietnia 2020 roku.

Lot odbędzie się jedynie w przypadku zebrania wymaganej liczby osób zainteresowanych takim rejsem.

Wszystkie osoby, które chcą skorzystać z powyższego połączenia (Dublin – Warszawa), proszone są o przesłanie do dnia 10 czerwca 2020 do godziny 17:00, na adres: dublin.dyzur.zapisy@msz.gov.pl następujących informacji:

  1. Imię i nazwisko.
  2. Numer telefonu komórkowego/stacjonarnego.
  3. Adres e-mail.
  4. Obywatelstwo.
  5. Oświadczenie „Wyrażam zgodę na przekazanie przez Wydział Konsularny Ambasady RP w Dublinie moich danych osobowych do firmy PLL LOT w celu ich dalszego przetwarzania.

Państwa zgłoszenia zostaną przekazane do firmy PLL LOT. PLL LOT będą kontaktować się Państwem, w przeciągu kilku dni od otrzymania złoszenia, zgodnie z ich kolejnością, przedstawiać warunki przelotu i potwierdzać dokonanie rezerwacji na konkretny rejs.

UWAGA! Osoby, które wcześniej kontaktowały się z urzędem w sprawie możliwości powrotu do Polski, muszą dokonać zgłoszenia w sposób opisany powyżej. Wcześniejsze wiadomości nie będą brane pod uwagę przy tworzeniu listy.

Uprzejmie informujemy, iż Wydział Konsularny Ambasady RP w Dublinie nie jest organizatorem rejsu. Szczegółowych informacji na temat warunków przelotu udziela wyłącznie przewoźnik mailrescue.flights@lot.pl

Osoby przebywające w Polsce, zainteresowane lotem na trasie Warszawa-Dublin proszone są o kontakt z Ambasadą Irlandii w Warszawie warsawembassy@dfa.ie

gov.pl

Polska-IE: Udostępnij...
Infrastruktura B+R n
Spar Polska: 153 skl
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish