Solidarnościowa Akcja Radiowa – Darmowa Reklama w Radiu Wnet

Szanowni Państwo,

Informujemy, że jeszcze trwa trzecia edycja Solidarnościowej Akcji Radiowej w której można wziąć udział.

Wysyłając swoje zgłoszenia, przedsiębiorcy oraz właściciele firm znajdą się w gronie osób, które otrzymają darmową 7-dniową kampanię reklamową. Podobnie jak w poprzednich edycjach, już po raz trzeci, udostępniamy polskim przedsiębiorcom całkowicie bezpłatnie czas reklamowy na antenie Radia Wnet o wartości 250 tysięcy złotych.

Od wielu uczestników akcji wiemy, że darmowa kampania radiowa przyniosła zgłoszonym firmom wiele korzyści, z czego również jesteśmy dumni. Wierzymy, że idea pomocy ze strony Radia Wnet chociaż w minimalnym stopniu złagodzi problemy z jakimi na co dzień mierzą się polscy przedsiębiorcy.

W ramach Solidarnościowej Akcji Radiowej już około 200 przedsiębiorców skorzystało z darmowej reklamy. Udało się również zorganizować dla nich szkolenia ze specjalistami z dziedziny biznesu oraz tworzenia wizerunku marki. Od początku drugiej edycji, codziennie na antenie przeprowadzamy wywiady z uczestnikami akcji w ramach specjalnej audycji poświęconej przedsiębiorcom lub przedstawicielom firm, którzy zgłosili się do projektu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ Radio Wnet dociera do 100 OOO słuchaczy w Krakowie, Warszawie i we Wrocławiu, czyli potencjalnych klientów otwartych na reklamę solidarnych polskich firm i instytucji.

Naszej audycji można słuchać nie tylko na antenie radiowej, ale także na naszym portalu wnet.fm, kanale YouTube (ponad pół miliona unikalnych odbiorców w ostatnim miesiącu) oraz na popularnych platformach streamingowych w formie podcastów. Dodatkowo przeprowadzamy promocję firm w naszych mediach społecznościowych.

Te działania wpłynęły na rozpoznawalność akcji wśród przedsiębiorców, jak i wśród wielu słuchaczy radia.

Miało to również przełożenie na pozytywny odbiór marek firm, które uczestniczyły w Solidarnościowej Akcji Radiowej.

Informujemy, że akcja trwa nadal i nowi uczestnicy mogą zgłaszać się do końca listopada pod adresem: wnet.fm/solidarni.

Pandemia negatywnie wpłynęła na liczne aspekty życia społeczno-gospodarczego. Obecna sytuacja w Polsce, skutkuje decyzjami politycznymi, które w znacznym stopniu ograniczają działalność gospodarczą, Efektem tego staje się zagrożenie w normalnym funkcjonowaniu firm, w szczególności walka o przetrwanie małych i średnich przedsiębiorstw.

Codziennie wielu przedsiębiorców znajduje się w coraz trudniejszej sytuacji. Oni są wśród nas. Jeśli znasz firmę, przedsiębiorcę lub instytucję, którym można pomóc – opowiedz im o Radiu Wnet i jego Solidarnościowej Akcji Radiowej. Pomożemy!

Tylko Solidarnie Zwyciężymy.

Polska-IE: Udostępnij
Studio Dublin – 30
Będzie ich mniej co
EnglishIrishPolishRussian
EnglishIrishPolishRussian