SKRADŁ WARTE 40 TYS. ZŁOTYCH SUKNIE ŚLUBNE

Kryminalni z zabrzańskiej dwójki zatrzymali 21-latka, który włamał się do salonu sukni ślubnych w centrum miasta. Mężczyzna został zatrzymany w swoim mieszkaniu, gdzie policjanci odnaleźli wszystkie skradzione suknie. Za kradzież z włamaniem grozi mu teraz do 10 lat więzienia.

Już kilka godzin po zgłoszeniu, kryminalni z Komisariatu II Policji w Zabrzu zatrzymali sprawcę włamania do salonu sukni ślubnych. Policjantom pomógł monitoring. I choć jakość nagrania nie była najlepsza, stróże prawa szybko wytypowali potencjalnego sprawcę. Okazało się, że mieli rację. Po wejściu do mieszkania 21-latka, zobaczyli porozwieszane kreacje ślubne. Mężczyzna był zaskoczony wizytą policjantów. Suknie, których wartość została wyceniona na 40 tys. złotych wróciły do salonu.

Już w trakcie zatrzymania mężczyzna przyznał się do włamania. Zapytany o powód włamania do salonu, odpowiedział, że chciał zarobić pieniądze na sprzedaży sukni. Policjanci będą teraz sprawdzać, czy 21-latek nie jest odpowiedzialny za inne włamania, do których doszło w ostatnim czasie w Zabrzu i miastach sąsiednich. Czynności w sprawie trwają.

Policja.pl

Polska-IE
Spotkanie poetyckie
Rok, w którym „zd
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish