Shamek w Dublinie: Mężczyzna z pociągu

„Pociąg jechał szybko z Dublina do Howth, za oknem już czuło się zapach morskiej bryzy. Widać było wciąż słońcem rozświetlone niebo. Nawet takie miejsce jak wagon w podmiejskiej kolejce robiło wrażenie czegoś przytulnego. Ktoś trzymał na kolanach otwartą książkę, nie miał jednak ochoty do niej zaglądać. Przyglądał się osobie, która wydawała się trochę ekscentryczna. Patrzył na jej skrywaną twarz. Dostrzegając, że raczej nie jest to maseczka chroniąca przed potencjalnym rozprzestrzenianiem się COVID-19. Po na myślę stwierdził, że to chłopak, który na twarzy nosi parę plisowanej, jasnoniebieskiej bielizny damskiej…” 😷

Zdjęcia „podbiły internet”. Rozgorzały dyskusje…

Najczęściej komentujący sugerują jedną z dwóch rzeczy:
Albo mężczyzna, odwiedził sekcję z ubraniami dla kobiet w lokalnym sklepie, by kupić wyżej wymienione (wymarzone) majtki, albo ktoś w jego domu nie ma już majtek (!). Jeśli to ostatnie jest prawdą, niewielu chciałoby być na jego miejscu po powrocie do domu, gdy ktoś odkrył, że ”gatki” są hitem internetu.

Autor zdjęć przedstawił swoją teorię:
”Po co zawracać sobie głowę maską, kiedy para majtek twojej mamy wykonuje to zadanie”.

Kolejnym źródłem sporów jest to, czy te konkretne majtki „prawidłowo wykonują robotę”. W końcu duże fragmenty twarzy mężczyzny wydają się odkryte, podczas gdy plisowane krawędzie są z pewnością podatne na bakterie łatwo „wchodzące lub wychodzące”.

Ocenę i opinie – jak zawsze pozostawiam Wam, ale osobiście myślę, że „to zdarzenie jest podejrzane i wyolbrzymione…” 🤔
Przemysław Zbieroń
Żarty na bok – DBAJCIE O SIEBIE! – BUZIAKi DUBLINiaki 😉
Fot. Google
Shamek w Dublinie – Radio PL

Polska-IE: Udostępnij...
Caspian Hope – Wri
Wydłużenie zakazu
EnglishIrishPolishRussianSpanish
EnglishIrishPolishRussianSpanish